Skocz do zawartości
lukaszintel86

Monitor Lg W2452v-pf I Karta Graficzna Gtx280

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was bardzo serdecznie.

 

Zakupiłem całkiem niedawno nowy komputer (W sygnaturce macie dokładną specyfikację) Jak narazie nic nie podkręcałem nic nie zmieniałem tylko pamięci ustawiałem na 2.1 tak jak zaleca producent oraz w płycie ustawiłem dla nich parametr lighter.

 

Od pewnego czasu dzieją się dziwne rzeczy z moim monitorem - o ile mozna to nazwać dziwną rzeczą A więc do rzeczy.

 

Od czasu do czasu pojawia się mały problem z monitorem gdyż mrugnie raz, dzieję się to raz za 2,3 godziny, monitor na sek zgaśnie a potem się odpali z powrotem jak by nic się nie stało, częstotliwość odświeżania mam nastawioną standardowo na 60 tak jak sobie ten model LG sam dopasował.

 

Nie wiem komletnie czyja to jest wina kabel jest nowy wszystko jest nowe a tu takie cyrki, to samo dzieje się na VISTA 64BIT i XP 32BIT (zmieniam dyski w szufladzie i mam zupełnie inny system włożony)

 

Bardzo proszę o poradę i czy może ktoś się już spotkał z następującym problemem ?

 

 

pozdrawiam Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co teraz zakupiłem nowy dysk i niebawem będę instalował nowy system wiec może jak wbije najnowsze sterowniki to będzie ok, faktycznie ale zastanawiam się czy to nie wina odświeżania albo słabej współpracy tego mentora z tą grafiką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...