Skocz do zawartości
seba1983

Obudowa Chieftec I Dysk Wd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam następujący problem - posiadam obudowę chieftec LBX-02B-B-B i wszystko było super do czasu aż dołożyłem do niej 2 dysk WD WD6400AAKS 640GB sATA II 16MB . Od tego momentu obudowa gdy jest zamknięta wydaje dziwny dźwięk takie modulujące buczenie , dysk poza obudową jest cichutki, obudowa bez niego również tylko jeżeli są że tak powiem razem dzieją się takie rzeczy , czy ktoś tutaj z obecnych na forum spotkał się z podobnym problemem i jest w stanie mi coś poradzić , jestem już tak zdesperowany że planuje pozbycie się tej obudowy

ps próbowałem dysk położyć na gąbce ale jak się zamknie obudowę dzieje się to samo gdy dysk znajduje się w szynie dla niego przeznaczonej :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dyski były już wszędzie kupiłem nawet radiatory revolteca które miały tłumić drgania także dysk był już w zatoce dla 5,25 ale buczenie było jeszcze wyraźniejsze , zdecydowałem się tutaj napisać bo już nie mam pomysłów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wytnij sobie kawakli dętki rowerowej, i włóż między dysk a szynę oraz między szynę za klatkę w miejscu gdzie jest zatrzask, jeden dysk w górnej klatce, drugi w drugiej od góry lub najnizszej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety te obudowy tak maja z niektorymi dyskami,mialem to samo buczenie z dyskiem samsunga,przy mojej wyciszonej budzie bylo to tragiczne.Pomogl dopiero troche stabilizer,ale w koncu zmienilem dysk na mniej wibrujacy i cisza jak makiem zasial,a samsung poszedl na zewnatrz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za rady, ja zrobiłem tak że odkręciłem górę obudowy i usztywniłem ją podkładkami takimi jak sie pod meble daje teraz góra dociska bardziej część gdzie są napędy i jakoś wszystko ucichło jest dużo lepiej temat do zamknięcia pozdro wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...