Skocz do zawartości
eRo

Laptop Lenovo N500 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! mam problem, otóż jestem posiadaczem laptopa Lenovo n500 3000, komputer pracuje jak trzeba, jednak jest pewna wada ktora zaczyna byc uciazliwa, mianowicie KARTA GRAFICZNA. Wszystko jest okej do momentu kiedy na ekranie nie pojawi sie kilka ruszajacych sie postaci.. tutaj podaje dane komputera:

 

 

Procesor: Intel Pentium Dual Core T3200 2.0GHz FSB 667MHz

Pamięć RAM: 2 GB

KARTA GRAFIKI: INTEL GMA 4500M

System operacyjny : Windows Vista Home Basic

 

I teraz rodzi sie pytanie, czy mogę podkrecić jakoś tą Karte graficzną? czy istnieje mozliwosc wymiany na GeForce? Gory dziekuje za odpowiedzi i zainteresowanie! Pozdrawiam!

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest integra, więc wymiana odpada.. Granie na niej tez nie jest jakoś przyjemne, bo jest dość słaba..

 

A w Twoim problemie co się dzieje? Problem jest w grach czy w filmach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Nie wrzucaj CAŁEJ specyfikacji lapa metodą Kopiego Pasta. Wystarczy proc, grafa i RAM, ew. system, albo link do specyfikacji. Nikt nie wymaga znajomości wszystkiego, co dotyczy kompów, ale wrzucanie listy obsługiwanych nośników i pisanie co drugą linijkę to już przesada. Widzę, że potrafisz edytować posty, więc nic się nie stanie, jeśli zrobisz mały porządek. Twoje lenistwo obrazuje szacunek do użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...