Skocz do zawartości
wadim

Starsze Roczniki-nowe Auta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Rozglądam się za kupnem samochodu w leasing, odrazu mówie mam barierę 50 tys.

Musi byc to auto z silnikiem benzynowym chciałbym założyć gaz, nie interesuje mnie diesel.

Słyszałem o możliwości kupienia samochodu z poprzednich roczników np. 07 - 06 nowych nie urzywanych które nie zeszły producentowi. Nie wiem co o tym mysleć czy to prawda? Jeśli tak to gdzie można takowy pojazd nabyć :)

 

Interesuje mnie na ten moment skoda octavia która wychodzi z gazem ok 50 tys.

 

Raczej nie mam ochoty na auto urzywane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od ceny...i tego ile takim autkiem zamierzasz jeździć.

Wątpie aby auta z rocznika 06 jeszcze w salonie byly dostepne, 2 letni jesze jako tako, a najczesciej trafisz na koncowke 08 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegladalem dzisiaj ototmoto i znalazlem volvo s40 rocznik 2006 z przebiegiem 9000km, benzyna 2.4 w automacie na gwarancji wiec jednak mozna znalezc prawie nowe auto o ile ogloszenie faktycznie prawdziwe, aha cena 58000, wg specyfikacji nowka z salonu ma kosztowac 143000, ale kompletnie nowego auta nie znajdziesz, bo ciezko zeby samochod sie zawieruszyl na parkingu i stal tam 2 lata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...