Skocz do zawartości
Masakra

Wc By Masakra

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Zacznę od tego że nie jest to moje pierwsze WC, ale wcześniejsze było to raczej prowizorka :D

Nie będę się rozpisywał, reszta wyjdzie w praniu:P

 

Konfig

CPU: C2D E8300@4ghz

MOBO: Asus p5k-e

RAM: Geil Black Dragon 2x1gb

GPU: Galaxy 9600GT

 

Klocki WC

Blok CPU: Innovatek G-Flow

Blok NB: XSPC X2O NB/VGA

Blok GPU: XSPC X2O NB/VGA

Chłodnica: Black Water GIANT

Wąż: Innovatek 7,5/9,5mm

Złączki: SM 8/10

Płyn: Destylka+innovatek PROTECT

Pompka: Laing DDC-1T

Top-Rez: XSPC Laing DDC Acrylic Reservoir

 

Galeria: Kibel

 

W planach

Wyniklowanie bloczków na mofy i założenie ich.

Zmiana kabli Sata na jakieś dłuższe i ogarnięcie kabli

 

 

Prosiłbym o komentarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz fotki samej budy z zewnatrz :)

Ciekaw jestem jak to w calosci wyglada.

Jutro dorwe aparacik to foty ukażą sie w galerii

 

Zalałeś czystą destylowaną ? Btw co to za buda ?

Destylka + Innovatek innovaPROTECT Pro 80/20.Buda to Thermaltake Mozart TX Silver

 

 

Destylatka znika więc uważaj ;)

 

 

Radiaotrki na mem i sekje zasilania jeszcze.

 

No i barwiczek UV/ płyt by się przydał ^^

Destylka jak narazie daje rade.Póżniej może na coś się zmieni.Memki nie przegrzewają się a sekcja zasilania jest zimniutka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys prawie kupilem taka bude :) Tylko nie moglem jej namierzyc zeby obejrzec w sklepie przed zakupem niestety, sciagali tylko na zamowienie, a po fotkach w necie nie do konca moglem sobie wszystko w niej rozplanowac i wogole stwierdzic sie czy spelnia moje potrzeby :)

 

Widzial moze ktos cos takiego w jakims sklepie w wawie ? Koniecznie musze ja obejrzec o obadac dokladnie :)

W sumie ten model nie jest juz chyba produkowany, ale gdzies sie mogla jakas zostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy czy są one włączone :rolleyes: Na przodzie są wyłączone a na tyle są puszczone na 7v.Niestety zasiłka nie wymusza obiegu z racji jego ułożenia :sad:

Najbardziej co mnie dobija to wzrost głośności pompki po zamontowaniu topu a wcześniej na orginalne było ciszej :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawial na powietrze w ukladzie.

Dolej wody do reza, na foto widac ze do polowy zalany, przy niskich oporach w ukladzie ddc nie powinna wogole pompowac w takim wypadku, raczej ssala by powietrze na calego.

Ja jak nie zaleje reza pod sam korek mam problemy z zasysaniem powietrza czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolałem wode prawie pod sam korek.Poruszałem budą ale powietrza nie było.Głośność się nie zmieniła.Co jeszcze mnie zastanawia to że nie moge uruchomić pompki na napięciu 7v a wcześniej przed montażem topu działała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ciszej niż z orginalnym, napewno masz bombelki w układzie, postaraj się ją odpalić na 7V i położ ją na boku wtedy bąbelki nie będą ciągle zasysane przez pompkę i powoli "wyjdą z ukałdu" :wink:

Jesli wydadzą rev. 2 tego topo-reza to powinni skrócić tą rurkę bo strasznie ogranicza odpowietrzanie :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na 7v nie rusza.Na pewno nie ma powietrza w układzie bo już sprawdzałem na wszystkie sposoby.

Wie ktoś gdzie można tanio poniklować bloczki, bo gdzie się pytam to albo mnie zlewają albo wywalają zaporową cene :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na 7v nie rusza.Na pewno nie ma powietrza w układzie bo już sprawdzałem na wszystkie sposoby.

Wie ktoś gdzie można tanio poniklować bloczki, bo gdzie się pytam to albo mnie zlewają albo wywalają zaporową cene :mur:

tam gdzie bawią się w galwanizowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na 7v nie rusza.Na pewno nie ma powietrza w układzie bo już sprawdzałem na wszystkie sposoby.

Wie ktoś gdzie można tanio poniklować bloczki, bo gdzie się pytam to albo mnie zlewają albo wywalają zaporową cene mur.gif

andżela.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie bawią się w galwanizowanie :)

To ja wiem :D

 

andżela.pl

Widziałem tam kiedyś za 30zl od bloczku ale wydaje mi się drogo.

Poszukam jeszcze może znajdę taniej B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tam kiedyś za 30zl od bloczku ale wydaje mi się drogo.

Wydaje sie drogo ?

Tyle biora zwykle od calego wkladu jaki wchodzi do wanienki, czyli jak bys mial cpu, cale mobo i 2 fullcovery do niklowania powinienes sie zmiescic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje sie drogo ?

Tyle biora zwykle od calego wkladu jaki wchodzi do wanienki, czyli jak bys mial cpu, cale mobo i 2 fullcovery do niklowania powinienes sie zmiescic :)

a ja slyszalem ze od elementu...

ale to pare miesiecy temu, moze cos sie zmienilo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś przeczyścić środek budy z "paluchów" - strasznie psuje efekt. Co to za buda? Jak sprawuje się zasilacz? - napisz coś o nim.

 

edyta: forum się coś posypało :huh:

Edytowane przez stolara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak

Z odciskami od paluchow musze powalczyc bo tak prosto nie schodza.Moze jakims plynem potraktowac?

Buda to Tt Mozart Tx czyli duze i brzydkie :lol2:

Zasilka jak widac Corsair HX650W.Napiecia trzyma wzorowo i jest cicha.U mnie nie piszczy i nie ma roznicy czy jest idle czy stress.Lepiej sie uklada kable w porownaniu do tacensa valeo czy hipera typeR .Ogolnie za ta cene nic lepszego sie nie kupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj jakimś wynalazkiem do szyb mr muscle czy coś albo ciepłą wodą :wink:

w sobote obczaje sprawe

 

 

a jak pompa dalej głośno chodiz czy juz nie ??:)

tak jak pisalem kiedys na orginalnym topie bylo ciszej i pompka odpalala na 7V.Na tym topie na tym napieciu nie rusza ale nie jest zle z ta glosnoscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...