Skocz do zawartości
Adikss

Laptop Biały Ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Laptop amilio pa1510, biały ekran pojawia się czasem podczas normalnego użytkowania windows, czasem zaraz od razu po włączeniu się systemu (tzn bios widać potem jest pasek postępu i biały ekran z głośników jeszcze słychać dźwięk uruchomienia). Teraz komp się włącza w trybie awaryjnym i naprawia system (już chyba 2 raz). Próbowałem wyinstalować karte graficzną i na nowo instalować stery ale nic to nie dało :mur:

Edytowane przez Adikss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop amilio pa1510, biały ekran pojawia się czasem podczas normalnego użytkowania windows, czasem zaraz od razu po włączeniu się systemu (tzn bios widać potem jest pasek postępu i biały ekran z głośników jeszcze słychać dźwięk uruchomienia). Teraz komp się włącza w trybie awaryjnym i naprawia system (już chyba 2 raz). Próbowałem wyinstalować karte graficzną i na nowo instalować stery ale nic to nie dało :mur:

Format dla zdrowia jak nie pomoże, możliwe że przegrzewa się karta graficzna, ie wiem ile lat ma już ten laptop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma fujitsu siemens, no to może być coś z grafą bo gdy stał przy oknie to się włączył:] a potem jak znowu zaczął świrować to próbowałem podłączyć monitor i też nie było obrazu więc matryca to nie jest raczej.

 

 

Jutro wysyłam do serwisu...ciekawe co z tym zrobią

 

Lapek wrócił aż się zdziwiłem że tak szybko, wymieniona płyta główna i przewód sygnałowy do ekranu :)

Edytowane przez Adikss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...