Skocz do zawartości
lukaszintel86

Jakie Tanie Dobre Dvd Z Divx I Xvidem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was takie małe pytanko, kupiłem sobie z żoną ostatnio telewizor LCD do sypialni marki LG Model

 

LCD LG 32 LG 3000

 

Dołączona grafika

 

Specyfikacja modelu dostępna jest na tej stronie internetowej:

 

http://www.topmarket.pl/telewizory_lcd/LG_32_LG_3000.php

 

fsd

Mam do was takie małe pytanie, jaki polecacie zakupić do tego odtwarzacz DVD, bardzo nam zależy na oglądaniu filmów z Pen drive USB lub karty pamięci (będziemy głównie oglądać filmy DIVX oraz XVID), na allegro widziałem masę sprzętu, ale nie wiem dokładnie co najlepiej jest zakupić, słyszałem że niektóre playery oferują aktualizację kodeków, czy to jest prawda ? Jak najlepiej jest to podłączyć do telewizora chyba najlepsze będzie HDMI prawda ? Cena tutaj w sumie nie gra roli ale nie chciałbym aby była wygórowana, proszę mi tarze doradzić jak to jest z napisami w playerach, czy można powiększać czcionkę ?

 

Co będzie najlepsze jakaś MANTA ? A może coś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 500zł możesz mieć Blu-ray'a Manty z divx'em. Ma wszystko czego potrzebujesz.

 

Manta to porazka na calej linii. Mialem juz 2x emperora i chodzily po ok 3/4 miechy po czym padl czytnik. Pozniej dalem sie skusic raz jeszcze bo niska cena i kupilem Princea. Czytnik padl po pol roku. Dodatkowo USB bardzo slabo sobie radzi , strasznie zarywa przy szybszych scenach. Ojciec ma kupionego za gorsze ( bodaj 170 zl ) Easy Touch i zadnych problemow do tej pory. Przez USB wszystko smiga jak trzeba. Nie mowie ze to dobry wybor ale Manta napewno tez nim nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam Princa 010 staruszka już od 3 lat i dalej działa jak nowy - moge szczerze polecić DVD tej firmy (bo o innych produktach mam troche inne zdanie). Co do działania USB to niestety się nie wypowiem bo takich luksusów to nie mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manta to porazka na calej linii. Mialem juz 2x emperora i chodzily po ok 3/4 miechy po czym padl czytnik. Pozniej dalem sie skusic raz jeszcze bo niska cena i kupilem Princea. Czytnik padl po pol roku. Dodatkowo USB bardzo slabo sobie radzi , strasznie zarywa przy szybszych scenach. Ojciec ma kupionego za gorsze ( bodaj 170 zl ) Easy Touch i zadnych problemow do tej pory. Przez USB wszystko smiga jak trzeba. Nie mowie ze to dobry wybor ale Manta napewno tez nim nie jest.

Padł czy nie padł manta daje 24 miesiace gwarancji a z ich serwisem problemu niie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

philips 5990 , a ten model tv niestety slaby jest . duzo duzo lepsza jest seria 5000

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaproponuje cos takiego http://www.allegro.pl/item586737213_wiwa_h...i_280_wawa.html

kolega ma ten model żadnych problemów z odtwarzaniem płyt czy filmów z czytnika usb (zarówno pendrive jak i dysk twardy), sam mam starszy model ponad trzy lata i żadnych problemów z nim nie ma czytnik łyka wszystkie rodzaje płytek dvd nawet te porysowane czyta bezproblemowo, do tego 2 letnia gwarancja door to door

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manta Emperor 056, mam od kilku miesięcy i sobię chwalę, DivX HD odczytuje, posiada wejście na USB i karty SD/MMC/MS, wejście HDMI. Z pendrive'a 16GB Kingston czyta filmy bezproblemowo. Kosztuje ok 300 zł, ale IMHO warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...