Skocz do zawartości
slavok

Off-road

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

bawi się ktoś z Was w off-road ? w większym bądź w mniejszym stopniu ?

ja złapałem bakcyla kilka miechów temu i śmigam na razie rekreacyjnie po polnych drogach, błocie, laskach i takich tam, na rajdy mam jeszcze zbyt małe doświadczenie ale wszytko po kolei ktoś w szanownego grona forumowiczów ma podobną pasję ? bo zabawa jest naprawdę przednia, nie koniecznie terenówki, mogą być quady itd.

 

Oto moja maszyna:

 

Suzuki Samurai

'87 wersja USA, 1.3 na gaźniku.

 

SPOA

wyciągarka

wzmocnione półosie, nówki polibusze.

podcięte nadkola (przednich w ogóle brak)

zahartowane resory + dodatkowe pióro

przespawane trójkąty + gumy 265/70/15 (w sumie chyba do wyjobania...)

wspomaganie od viertary

 

do poprawek kilka spraw ale daje radę dzielnie B-)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nigdy nie mialem okazji sprobowac takiego prawdziwego offroadu.. w tym roku tylko zobacze jak to jest jezdzic na quadzie bo kolega kupil.. tyle ze mam do niego kawalek i jakos tak nie ma kiedy pojechac :) Swoja droga.. takie 1.3 daje rade na takich duzych kolach?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na reduktorze w terenie daje radę, ale koła będę w niedalekiej przyszłości zmieniał na jakieś węższe bo te to za szerokie klocki, chcąc by dobrze ciągnęło na takich to trzeba by było zapiąć wolniejszy reduktor.

Przy dobrze dobranych kołach nie ma większego problemu z mocą tego silnika :) w sumie to samochodzik jest lekki.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już niedługo będę miał okazje na własnej skórze spróbować, na święta będę miał Ferozke to się zacznie ;p A tak to tylko parę razy jeździłem RR z ponad 4L benzyniakiem ;p Super sprawa ale w teren lepszy diesel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni rok trochę się bawiłem w błotku, może nie terenówką ale zawsze to coś :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Całe 24 konie, oponki od Quada, wyciągareczka, daje radę w błocie, jak na silniku usiądzie to wyciągarka da radę

 

Poniżej film na tubie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze starym jeżdżę trochę po "lesie" np. w zeszłym roku byliśmy na mazurach koło Węgorzewa (bliżej Raby) na bagnach (dla zainteresowanych mogę podać konkretne miejsce chociaż w Rabce każdy pokaże wam bagna)

jak by co to jeździliśmy Jeep'em Cherokee z '90 i dawał radę

 

oczywiście te bagna to najpłytsze w okolicy (ale i tak kilka razy trzeba było korzystać ze wciągarki)

Edytowane przez Borbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...