Skocz do zawartości
Maniakalny

Itx No.2

Rekomendowane odpowiedzi

nie wytrzymałem i odpaliłem (stary sys z g31 ale stery zainstalowalem nowe) i wynik w marku mnie zaskoczył(pozytywnie), w 630i (gf7100) mialem ledwo 2000 pktów)

 

gf 9300 monster :D

Dołączona grafika

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... tak ogolnie to czekam tylko na oploty do zasilki, wtedy bede cos działał dalej (tzn skrocenie kabli i zostawieniejednej wiązki z molexem :lol:)

 

zrób modular mania !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś? Używałeś? Ja mam używam i nie narzekam, jak ktoś jest cichofilem to nic nie pomoże.

 

mialem juz dwa Asusa 8800GT z glaciatorem (drugi i ostatni wlasnie dzisiaj ojechal do nowego klienta) i oba był głośne, może mamy różne znacznie cichego komputera (u mnie cichy komputer to np. 3 wentyle s-flex 800 rpm w budzie)

 

HR-03 mialem na 8800GT i spokojnie by się zmieścił

 

w załącznikach dodalem zdjęcia karty 8800Gt z HR-03

 

ogolnie to radiator na NB może spokojnie mieć 3,5 cm wysokości i HR-03 się zmieści, jeśli chodzi o to jak bardzo wystaje radiator w kierunku CPU to licząc od PCB karty potrzebuje w najgrubszym miejscu 3 cm a w tej budzie chyba taka odległość bedzie

post-133975-1238238552_thumb.jpg

post-133975-1238238593_thumb.jpg

Edytowane przez romek-o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

romek-o@ 8800 ma niższy proces technologiczny, a więc bardziej się grzeje. A że mamy inne znaczenie cichego komputera to się już zgadzam. ;-)

Może się mylę, ale zawsze sądziłem że niższy proces technologiczny wpływa na obniżenie temperatur....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

romek-o@ 8800 ma niższy proces technologiczny, a więc bardziej się grzeje. A że mamy inne znaczenie cichego komputera to się już zgadzam. ;-)

A czy nie jest tak, że 8800GT i 9600GT są wyprodukowane w 65nm? Czyli proces technologiczny taki sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej fotek proszę :wink: . Jak mi sie spodoba to sobie taką zamówię :lol:

Bo też mam zotac 9300 itx :cool:

buda na sell bedzie

ewentualnie z calym kompem, myslalem ze bede mial czas sie bawic ale niestety wypadki losowe sprawiły ze nie będe miał a szkoda zeby leżało

 

co do 8800 i 9600

8800gt G92

9600gt G92b/g94

grzanie 9600 mozna porownac do 9800gtx+ (na obydwoch mialem te same temp, gdy 8800gt byla 15*C cieplejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jeszcze jestem tylko prowadzenia wezy w tej budzie przy takim mocowaniu zasilatora... cos mi sie zdaje ze bez sporej ilosci katowek nie da rady niestety...

 

Co do pompki wlezie DDC ze standardowym topem pod grafe ? Bo z innym topem moze byc niestety slabo troszki, a do tego jeszcze rez by sie przydal jakis maly...

 

Ostatecznie Apogee Drive, do tego trojnik i fillport, inaczej troche slab oto widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez reza w przypadku niskooporowego ukladu i pompki w stylu DDC na 12V to nieco kiepska sprawa niestety... po malym spowolnieniu jej jest sporo lepiej.

Uklady z pompkami ala CR2 sa bezporownywalnie latwiejsze w uzupelnianiu bez reza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłodnica to danger den chrome 1x120 ;) (wieksza wymiarowo niz thermochill i chyba tylko 5mm cieńsza)

 

co do pompy jest kilka opcji, ale zamontouje ją bezposrednio pod zasiłką, a miedzy chlodnicą i zasiłką dam mini reza (do trojnika nie mialem ostatnio cierpliwości)

 

Gdybym mial waz i złaczki 10/16 obyłoby się bez kątówek, z 10/13 będą dwie lub 3 max

 

Poza tym nie wiem czy decydowac się na to WC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakich względów? Bez WC można by zmniejszyć budę.

Mylisz sie ;) Spojrz dokladnie na fote. Buda nie zwiekszyla rozmiarow przez chlodnice z wentylem bo ta zajmuje pusta przestrzen nad grafika (ktora jest dluzsza niz mobo) :)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie ;) Spojrz dokladnie na fote. Buda nie zwiekszyla rozmiarow przez chlodnice z wentylem bo ta zajmuje pusta przestrzen nad grafika (ktora jest dluzsza niz mobo) :)

mylisz sie, buda zmniejszyła by się troche

(zasilacz bez obudowy nad karta graficzną, na procu ninja mini + 2x80mm na przod i tył i byłby bardzo kompaktowy PC, ale chciałem zrobić bude z normalnym mocowaniem zasiłki + dodatkowo pomyslalem nad tym WC

 

bude złoze finalnie dopiero po świętach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie marudz tylko zakladaj ta wode :)

Heh jak bys zrezygnowal z napisu ZOTAC w topie mogl bym Ci podeslac Fass-O-Matica do obczajenia, ma sporo otworow, jakos bys go tam dopasowal w dachu, tylko niestety troszki by zaslanial srodek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...