Skocz do zawartości
Peedro

W K6-2 Też Się Coś Jeszcze Dzieje.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie dziś odpaliłem moją starą maszynkę, podrzuciłem napięcie na 2,7V i poszedł sprzęcik z 350 MHz na 500 MHz :]. Wcześniejszy mój wynik na tym procesorze to 448 MHz po prostu wtedy nie miałem zamiaru go katować ;). Procesor jest bez czapki, dlatego też nie ma problemu z chłodzeniem, baa, przy tym taktowaniu i napięciu, radiator jest zimny (Glacialtech Igloo z Socket A).

 

Walidacja:

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=533566

 

P.S. Procesor spokojnie przy tym ustawieniu liczy SuperPI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe stare maszynki coś w sobie mają, też ostatnio jakiegoś k6 u siebie znalazłem niestety nie mam płytki do niego ;/ fajnie śmiga?

hyhy :] myślałem że się nikt nie zainteresuje ;) w ogóle ten mój K6-2 to dzik niezły, bo mu 2,8V nie straszne :lol: Co do działania to tak czy siak nie jest zbyt wydajny, wiadomo, brak l2 cache robi swoje. Ale nie jest źle, w porównaniu z standardowymi 350MHz jest różnica :)

 

P.S. płytki na alledrogo za grosze są ;) ja mogę polecić FIC PA-2013 ;) 1MB cache ma, FSB można ustawić ponad 100MHz (112 i 124). U mnie śmiga na 112MHz FSB cały czas bezproblemowo. Jak próbowałem na 124, to musiałem timingi pamięci luzować (PC133), ale przez chipset raczej... No i z reguły wtedy nie czytał połowy pamięci.

Edytowane przez Peedro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...