Skocz do zawartości
piórko

Multiplayer'y Sieciowe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sporo godzin spędziłem podczas grania w Red Alert. Najwięcej jednak po lanie z kumplami z bloku. Dobre czasy ;) Ogólnie lepsze to niż niejeden Shooter. Co do ET to ciekawa gra. Chociaż nie poświęciłem jej tyle czasu co w przypadku BF2 czy CS. I to od pierwszej wersji po 1.6 (troszkę Source u kumpla). Masę godzin spędzone w kafejkach. Czasy które chyba nie wrócą. Potrafiliśmy całe nocki okupować Kafejke osiedlową ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cs odpada , totalnie mi nie podchodzi i za duzo prosow :P

batek 2 tez mi nie podszedl, heroes to jzu w ogole kaszana xD

fear combat nie gralem, tak samo jak w aa czy join operation. nowe aa ponoc crap niezly. reszta nie iwem

sam juz nie iwem w co chce grac xD.

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że coś wybredny jesteś :P Żadna gra się nie podoba. Już nie mam pomysłów. Ale w sumie jak już we wszystko grałeś to się nie dziwię :)

Z mmo mogę polecić Lineage II, chociaż twierdzę że to najgorsza gra na świecie a to za sprawą tego że pożera strasznie dużo czasu. Grałem w to i później na nic nie miałem czasu. Całe szczęście już się wyleczyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grałem [gram?] w coda 2 od wyjścia i mogę polecić te gierkę z czystym sumieniem. przegrałem prawie 3 tys godzin xD. na pubach nie ma gry. gra w ladderach cb czy esl to jest to. gra zaczyna sie kiedy grasz w teamie. tych samych ludzi słyszysz prawie codzień na ts'ie. taktyki, schematy, wtedy jest gra. bez tego to jest zwykła rąbanina. w 4 tez grałem ale niezbyt mi podeszła. w et grałem prawie rok podobnie jak w feara, czasami w quake'a pocinałem. z czasem jednak gra sie nudzi. nie czerpiesz przyjemności z gry. czasami fajnie sobie pyknąć cb ze starymi kumplami ale to nie jest to co kiedyś xD. toteż przerzuciłem się na trackmanie xD

 

EDIT. dzisiaj zacząłem sobie znowu grac w quake'a ale tym razem w live [prawie to samo co q3arena]

Edytowane przez mobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra , nie ma co sie szczypac ! fear combat sciagne do jutra i ozbacyzmy :]. jak tyle osob poleca, to trzeba sprobowac :D

mnowak@ probowalem tej gry (Insurgency) i ona to juz mi totalnie nie podeszla :P

jak odpale feara i pogram chwilke dam znac jak mi sie podoba czy nie :P

dzieki wszytkim raz jeszcze za odp. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starcraft II jak po przez pojęcie "multiplayer'y sieciowe" masz na myśli nie tylko FPS, ale również porządny RTS. Myślę, że SC II nie zawiedzie i do grania po sieci w sam raz. A co do FPS to niestety nie jestem w stanie nic Ci polecić, ale może Borderlands. Tyle, że nie jest to typowy multi jak w COD. Tu masz temat o tej grze:

 

Borderlands - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

 

Poczytaj. Może Ci się spodoba. A kompa może i warto zmodernizować. Świat się nie kończy tylko na multi. Dla mnie osobiście ważniejszy jest porządny single, a MP jak wydłużenie zabawy. Mafia II to jeden z takich tytułów dla którego warto nieco podrasować kompa. Premiera już za miesiąc.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naleciała mnie dzisiaj chęć, aby sobie w coś zagrać (lipna pogoda), ale zapomniałem o swoim cudownym internecie radiowym oferującym pingi rzędu 500-1000ms (tak mi ostatnio pokazywało w ET, czyli gdzieś z pół roku temu) ;(

No tak, zostaje mi tylko singiel, sprawa sama się wyjaśniła, zapomniałem... sory za zamieszanie i dzięki za odzew Devil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mój temat ma już ponad dwa lata :)

od kilku miesięcy mam rewelacyjny internet, więc wypadało by w coś pyknąć :)

i w związku z tym pytanko: jaki jest obecnie najpopularniejszy i najlepszy multiplayer FPS ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cod black ops

bad company 2

counter strike source

quake 3/quakelive

 

Zależy jaki styl gry lubisz.

 

 

Wszystkie 4/5 to tytuły w które teraz ludzie grają najwięcej, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie piórko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF2 + mod Project Reality mod wazy więcej niż cala gra i zmienia grę z arcade na coś bardziej realnego ale nie aż tak jak Arma gdzie masz 1 klawisz do podnoszenia rannego kolegi a drugim możesz go pogłaskać xD a 3-cim uzdrowić 4-tym cos tam innego...

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...