Skocz do zawartości
piórko

Multiplayer'y Sieciowe

Rekomendowane odpowiedzi

polecam cod2, sam gram od premiery. Najlepiej znaleźć sobie jakiś team i grać w cb, wtedy jest większa frajda. Jeżeli będziesz bardzo dobry to możesz się sprawdzić na turniejach lan, np. w Wałbrzychu (organizowany przez GamersInvasion w dniu 27-28.08) lub np. w Pradze (organizowany przez GRUNEX w dniu 27.08 - ja i moja drużyna tam jedziemy ;p - www.teamgameburg.net )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie otrzymałem odpowiedzi w temacie "szukam gry" szczerze mówiąc nikt nawet nie zajrzał Dołączona grafika więc może tutaj spytam. Szukam gry multiplayer, strzelanki najlepiej i z możliwością gry 1 na 1, darmowej, znacie może jakąś ? I jeszcze dodam że wykluczam CS'a

Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Americas Army 2/3.

 

Dzięki za odpowiedzi. Ale jak tam zagrać 1 na 1, trzeba stawiać swój serwer na swoim komputerze? Jeśli tak to czy nie będzie problemu ze zmiennym ip mam internet w TP. Po prostu z pewną osobą chciałbym się pozabijać Dołączona grafika, a doświadczenia w takich grach nie mam Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie Team Fortress, powiem wam tak jak gość od hemoglobiny i halucynacji - nie podoba mi się Dołączona grafika

Battlefield F2P podobał by mi się gdyby był grywalny za free Dołączona grafika

Powiedźcie mi czy BF czy CoD ma bardziej zbliżoną mechanikę gry do ET?

Edytowane przez piórko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jeszcze Ghost Recon Online.

Niezła darmowa gierka, kilka dobrych godzin przy niej spędziłem.

Z tym że ci co płacą mogą mieć chyba trochę lepszy sprzęt... ale nie jestem pewien.

 

Edit:

 

 

Inaczej, nigdy nie wydałem tam złamanego grosza

a często kończyłem na pierwszym miejscu

więc w sumie da się grać :)

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo BF f2p jest fajny tylko trzeba wyslać smska badz przelew przynajmniej na sredniej jakosci karabinek z dobrym ulepszeniem i wtedy mozna sie bawic.

Ewentualnie ciekawie zapowiada sie Heroes And Generals, ciekawe jak to wyjdzie w ostatecznej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...