Skocz do zawartości
Gość lolwesoly

4670- Tylko Od Kogo?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lolwesoly

Witam

Zamierzam sobie kupic karte Ati Radka 4670, lecz nie wiem od jakiego producenta bedzie najlepsza. Poczatkowo myslalem o wersji od His'a z chlodzenie iceQ turbo, ale jest duzo drozsza np od asusa czy sappire. Karte bede chcial zakupic w lokalnym sklepie. Jaki producent jest najlepszy?? Dodam ze sprzedawca powiedzial mi ze róznica czy to bedzie gigabyte czy asus czy jeszcze inna (wylaczajac hisa) bedzie groszowa. Karta wyniesie mnie 310zł.

Biore pod uwage: Asusa, Gigabyte, Sappire i ewentualnie Powercolora. Biore tez pod uwage glosnosc jej pracy. Moge sie tez zdecydowac na inny model bardziej pasujacy pod moja konfiguracje w tej cenie. Mozecie cos poradzic??

Z gory dzieki:)

Pozdro, lolwesoly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj czy jest Sapphire Ultimate (pasywny), jej na pewno nie usłyszysz a jest tak samo wydajna. Oprócz tej to chyba tylko HIS wypuścił coś porządnego (IceQ). Możesz też brać najtańszą i dokupić Accelero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.Wczoraj kupowalem tego pasywa od Szafirka.Nawet sie nie grzeje tak mocno,cisza gwarantowana,jedyny minus to taktowanie pamieci zanizony na starcie,ale od czego jest oc,na 1000 chodzi bez zajakniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że od razu odrzucasz HISa bo to chyba najlepsze karty jeżeli chodzi o radeona 4670. Cicha chłodna i bardzo dobrze wykonana. Asus ma głośne wentylatory. Jak chcesz mieć ciche i wydajne chłodzenie to HIS, a jeżeli tobie to nie przeszkadza to możesz brać. Sapphire Ultimate, też wydaję się fajny ale przydałby się jakiś wentylator w pobliżu aby go chłodzić.

 

Szkoda ,że od razu odrzucasz HISa bo to chyba najlepsze karty jeżeli chodzi o radeona 4670. Cicha chłodna i bardzo dobrze wykonana. Asus ma głośne wentylatory. Jak chcesz mieć ciche i wydajne chłodzenie to HIS, a jeżeli tobie to nie przeszkadza to możesz brać. Sapphire Ultimate, też wydaję się fajny ale przydałby się jakiś wentylator w pobliżu aby go chłodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompletnie nie oplaca sie 4670

na alegro juz za 370 - 380 jest radek 4830 czyli kilkadziesiat zlotych drozej, a roznica kilku klas w wydajnosci

Edytowane przez erich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Powercolor i polecam , ciche i wydajne chłodzenie u mnie w wersji 4830. Odradzam pasywne, miałem kiedys i na dłuższy okres to nie jest dobre rozwiązanie ( to coś w stylu małego żelazka na płycie głównej, wymaga niezbędnego wentylatorka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...