Skocz do zawartości
valve90

Nowa Karta Graficzna Szybko

Rekomendowane odpowiedzi

No więc mam 700 zł na karte graficzną może troche więcej i kupuje tylko w komputroniku nie pytajcie dla czego

Myślałem nad GTS 250 Gainwarda ale może kupić HD 4850 Gigabyte w pasywie + wentylator na niego

no ale może jest coś lepszego w tej cenie

P.S Gram na rozdzielczości full HD 1900x1200

P.S.S troche zależy mi na tym żeby karta nie chodziła jak suszarka

Edytowane przez valve90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc mam 700 zł na karte graficzną może troche więcej i kupuje tylko w komputroniku nie pytajcie dla czego

Myślałem nad GTS 250 Gainwarda ale może kupić HD 4850 Gigabyte w pasywie + wentylator na niego

no ale może jest coś lepszego w tej cenie

P.S Gram na rozdzielczości full HD 1900x1200

P.S.S troche zależy mi na tym żeby karta nie chodziła jak suszarka

jak chcesz grać w full hd to myślę że jakbyś dołożył do HD4870/GTX260 nie byłoby głupim pomysłem (no chyba że grasz w pasjansa w full hd to wystarczy integra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jak bym miał to chętnie bym dołożył ale mam 700zł może trochę więcej a jestem bez karty więc potrzebuje jakąś szybko kupić

Nie licz na to , ze na tych , ktore wymieniles pograsz w 19x12 - odpada z miejsca.

 

Za 820 jest Palit GTX 260-216C w Techplanecie i w to celowalbym majac te 700 zl. Radka taniej nie kupisz , wiekszosc GFow jest rowniez drozsza. Taniej jest tylko chyba Gigabyte GTX260-192C za 775 w Kombo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta bedzie dzialac, wiec xle nie jest :D Ale musisz wiedziec ze to kotlet nad kotlety. Odgrzewanie karty dobrej, ale jednak. Nazywa sie ona gts250 tylko dlatego ze panowie w sklepie (i ja :D) mysleli ze 98GTX+ jest starszy od serii gtx2xx, wiec nazwali gts250 i teraz wszysyc happy bo to nowa linia :P Co do testow (w ogole czytales jakies ?o.0) to bywa roznie, w markach jedzie 98gtx+ i 4850 a w grach przegrywa i wygrywa na zmiane, co dziwne rowniez z gtx+ a to przeciez to samo wlasciwie. Nastawiaj sie pozytywnie :P a jak nie to czytaj i ew. w ciagu 10dni zwroc nieruszona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok temat do zamknięcia zamówiłem już karte GTS 250 gainwarda mam nadzieje, dokonałem dobrego wybory :)

większość doradzała HD4850 kupiłeś 9800gtx+ z nową naklejką (ten zakup jest słuszny tylko w wypadku gdy cena GTS250=~ cenie HD4850)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 4850 był jakieś 50zł droższy a w testach i tak wypadają dość podobnie więc mam nadzieje że się spisze jak ją dostane (prawdopodobnie w piątek ale może być już w czwartek) to trochę ją po testuje.

A jak myślicie będzie duża różnica pomiędzy 9600gt zotac AMP a GTS250 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam juz karte ale sterowniki zacinaja windowsa przy ladowaniu pasku, wiem juz ze trzeba zaktualizowac bios

mam plyte gigabyte ep45 ds4 ktory bios wybrac f8 czy f9 i jak go zaktualizowac (nie mam stacji dyskietek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam juz karte ale sterowniki zacinaja windowsa przy ladowaniu pasku, wiem juz ze trzeba zaktualizowac bios

mam plyte gigabyte ep45 ds4 ktory bios wybrac f8 czy f9 i jak go zaktualizowac (nie mam stacji dyskietek)

@BIOS zainstaluj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...