Skocz do zawartości
DirectC

Jaki Jest Wasz Ulubiony Fast Food?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie odbyliśmy w pracy rozmowę nad wyższością burgerów nad kurczaki, kolega stoi na stanowisku, że KFC i kurczaki są debest.

Ja natomiast jestem zwolennikiem burgerów i pizzy, jestem ciekaw jakie są Wasze ulubione fast foody lub restauracje nie sieciowe.

Moim zdaniem kebaby przy kinie bajka oraz chińczyk "dzonka" na hożej od marszałkowskiej rządzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fastfoodów to pod względem smaku: pizza hut, a pod względami wszystkimi innymi KFC. Kotlety z psa to nie dla mnie Dołączona grafika.

Generalnie w KFC tez jadam, kubełek jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie najbardziej lubię pizze(TelePizzy lub mniejszych restauracji) ,które to według mnie nie zaliczają się do grona fastfoodów. Po pierwsze zakładając, że nie są z mikrofali to na przyrządzenie się czeka(w pełnym tego słowa znaczeniu), po drugie brak chyba podstawowych składników typowych fastfoodów, czyli dużej ilości tłuszczu i "sztucznych"(kolorowanych) składników. Na drugim miejscu lubię Kebaby/Gyrosy, choć tu trzeba trafić dobry bar ,gdyż niektóre potrafią naprawdę nieźle popsuć. Po za tym co jakiś czas lubię zjeść w McDonaldzie i KFC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie najbardziej lubię pizze(TelePizzy lub mniejszych restauracji) ,które to według mnie nie zaliczają się do grona fastfoodów. Po pierwsze zakładając, że nie są z mikrofali to na przyrządzenie się czeka(w pełnym tego słowa znaczeniu), po drugie brak chyba podstawowych składników typowych fastfoodów, czyli dużej ilości tłuszczu i "sztucznych"(kolorowanych) składników.

Po pierwsze fast foody nie opierają się na tłuszczu i kolorowanych składnikach, bo wtedy to i kebaby pod to nie podpadają (właśnie! pominąłem kebaby, te naturalnie lądują w klasyfikacji przed całą resztą ;]). No i nie klasyfikuję pizz jako szybkiego-żarcia. Twierdzę raczej, że Pizza Hut to fast food ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KFC.

 

Ostatnio 2x zestaw B-smart, jeden z Longerem a jeden z Mini Twisterem, + do tego puszeczka Pepsi i za 11,50zł ma się niezły zestawik (frytki + frytki (= dużo frytek) + longer + twister)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak mam iść do takiej Pizzy Hut i czekać na danie 20-30 minut (wawa kolo rotundy) to już wole postać w kolejce w KFC 5 minut i dostać zajebistego kurczaka od reki. Taka wyższość KFC czy Burger Kinga nad restauracjami z "normalnym żarciem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie KFC, z kubełkiem na czele, choć 2x B smart + normalna tortilla/longer też dają rade [;

U mnie we wsi tylko MC jest i muszę się przyznać że czasami też tam zaglądam na kurczakburgera z racji nie mania lepszych perspektyw...

Kebaby jadam rzadko, choć bardzo lubie. Za taką samą kasę mam ogromnego schabowego i kilo ziemniaków w knajpce z "daniami domowymi" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FavoriteChicken or Chicken Cottage Jest tego troche w poludniowym londynku

SpiceWings maja tak zajebista panierke ze leb urywa

KFC sie umywa ,

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pizza Hut może być zaliczana do fastfoodów jedynie jako "Pizza Hut Express" czyli miejsca w których pizza sprzedawana jest na kawałki.

 

Osobiście uwielbiam raz na jakiś czas przekąsić jakiś kubełek w KFC ewentualnie tortilllę/kilka kurczakburgerów z MC. Pizza Hut również ma niesamowity smak, ale koszty kawałka troszkę odstraszają (5,50 - 6zł)

Edytowane przez arczi_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pizzy hut, to była kiedyś taka fajna opcja, chyba na Puławskiej w wawie - bar sałatkowy. Raz płacisz, dostajesz miseczkę i nakładasz co chcesz - pyszności :) Jakby to wprowadzili do KFC, to byłby strzał w dziesiątkę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywił się ktoś z Was kubełkami ~40zł z kfc? Znajomy mówił że samemu nie da rady tego zjeść ale coś mi się wierzyć nie chce ]:-> Sam mam ciut daleko do kfc więc trudno mi to stwierdzić :(

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywił się ktoś z Was kubełkami ~40zł z kfc? Znajomy mówił że samemu nie da rady tego zjeść ale coś mi się wierzyć nie chce ]:-> Sam mam ciut daleko do kfc więc trudno mi to stwierdzić :(

We dwoch z kumplami mamy ciezko to zjesc, nie ma szans zebys zjadl to samemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otoz dla mnie najlepszą opcją fast-foodu jest Kebab.

w porownaniu z takim mcd/kfc kebaby sa de facto duzo zdrowsze, a w stosunku ceny do jakosci i zapychalnosci :D biją w wiekszosci w/w sieci na głowę.

pizza wiadomo, rowniez zajebista jednakze nie uznaje pizzy jako fastfood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otoz dla mnie najlepszą opcją fast-foodu jest Kebab.

w porownaniu z takim mcd/kfc kebaby sa de facto duzo zdrowsze, a w stosunku ceny do jakosci i zapychalnosci :D biją w wiekszosci w/w sieci na głowę.

pizza wiadomo, rowniez zajebista jednakze nie uznaje pizzy jako fastfood

Zdrowsze mówisz? Wprawdzie dzisiaj wszystko jest trujące, ale nie wydaje mi się, żeby kebab był zdrowszy od takiego kurczaczka w KFC ;] Dla mnie to zamienniki są - raz to, raz to i dobrze jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wszelkiego rodzaju kurczak w MC jest moim zdaniem tak mierny, że nie da się tego jeść. Nuggetsy nawet nie są zrobione z kurczaka tylko jakiejś białej napompowanej papki o_O Ja nie potrafie tego jeść. Raz wziąłem, bo byłem z kumplem, który ma kartę na zniżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...