Skocz do zawartości
TeLe

Bash.org.pl Zamknięty?!

Rekomendowane odpowiedzi

serwis bash.org.pl zamknięty

 

Z przyczyn od nas niezależnych zmuszeni zostaliśmy zamknąć serwis.

 

Dziękujemy wiernym czytelnikom za bycie z nami przez prawie pięć lat.

 

 

-------------------------------

 

jak myślicie, czy to przedwczesny kawał na prima-aprilis, zeby sie ludzie nie domyslili, czy na prawde koniec basha ?:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w sumie to ja się... cieszę. Od już dłuższego czasu same gnioty były na bashu. A jeśli chodzi o ścisłość, to ostatnio to właśnie bash z kretyna spisywał a nie odwrotnie... Jedyne czego żal to chyba bazy cytatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram powyższą wypowiedź w całej rozciągłości. Od dłuższego czasu trafiało tam takie gów.no, że aż człowiekowi ciśnienie podskakiwało. Same zrzynki z kretyna, prymitywne rozmówki dresiarzy spod bloku i radosna twórczość bajkopisarzy. Moderatorzy za każdym razem akceptując takie wymiociny wykazywali się skrajnym debilizmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://beta.bash.org.pl/

 

 

czytam:

 

"Informacja o zamknięciu serwisu była, jak już zapewne zauważyliście, nie do końca prawdziwa.

Spowodowana była ona przenosinami serwisu, aktualizacją oprogramowania a także naszym dobrym humorem dzisiejszego dnia. ;)"

 

DO ZAMKNIĘCIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w sumie to ja się... cieszę. Od już dłuższego czasu same gnioty były na bashu. A jeśli chodzi o ścisłość, to ostatnio to właśnie bash z kretyna spisywał a nie odwrotnie... Jedyne czego żal to chyba bazy cytatów.

Popieram powyższą wypowiedź w całej rozciągłości. Od dłuższego czasu trafiało tam takie gów.no, że aż człowiekowi ciśnienie podskakiwało. Same zrzynki z kretyna, prymitywne rozmówki dresiarzy spod bloku i radosna twórczość bajkopisarzy. Moderatorzy za każdym razem akceptując takie wymiociny wykazywali się skrajnym debilizmem.

Nie wiem czy Wam w szkole każą czytać co tam jest napisane? Jakiś przymus? Ja nie wiem... jak gniot to nie patrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Wam w szkole każą czytać co tam jest napisane? Jakiś przymus? Ja nie wiem... jak gniot to nie patrze...

Żeby wiedzieć czy gniot trzeba najpierw przeczytać, prawda? A jak już się przekonałem, że poziom sięgnął bruku przestałem tam wchodzić. Że niby go zamykają dowiedziałem się stąd.

 

Ale luz, trzeba się trochę pomądrzyć nie na temat, nie? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...