Skocz do zawartości
Ram1rez

F1 Sezon 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos wie co sie stalo podczas pitstopu Kubicy? 7 sekund przewagi nad jego szybkiminaczej kolega nickiem, po wyjedzie 7 sekund straty. Ogladalem na *** niemieckim programie wiec nic nie rozumialem i nawet nie wiem czy cos mowili o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytuje kolege z innego forum :)

"Robert slabo pojechal okrazenia 17-19 gdzie niepotrzebnie tracil ok 0.5s a potem wyjechal mu Webber i stracil kolejne 2s, potem jeszcze ponad 2s na okrazeniu wyjazdowym i tak sie uzbieralo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niki Lauda podpowiada, że za sterami F60, Felipe powinien zastąpić przez czas rekonwalescencji Schumacher.

 

Gdyby nawet tak było to ciekaw jestem jakby Schumi radził sobie teraz na torze :)

 

Schumacher, Raikkonen, Alonso? i Hamilton - ciekawe jakby wyglądała walka między nimi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renault zawiesili na ich domowy wyscig za to, ze kolo odpadlo. ale brawn gp za to, ze sprezyna o maly wlos nie zabila massy to juz im nic nie zrobila. ZENUA

 

a zobaczyc schumiego jeszcze raz w F1 bylo by wspaniale

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renault zawiesili na ich domowy wyscig za to, ze kolo odpadlo. ale brawn gp za to, ze sprezyna o maly wlos nie zabila massy to juz im nic nie zrobila. ZENUA

100% racji.

Ile to już razy coś się działo w pit-stopach i żadnej reakcji z strony władz, nawet kar pieniężnych, a teraz chcą ich zawiesić na cały wyścig...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla jasności: to nie jest kara za odpadnięcie koła tylko za to że mechanicy już przy dokręcaniu koła wiedzieli że nie zostało zabezpieczone a mimo to pozwolili Alonso wyjechać na tor (tak czy siak jestem takiej karze przeciwny).

Edytowane przez Koen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renault zawiesili na ich domowy wyscig za to, ze kolo odpadlo. ale brawn gp za to, ze sprezyna o maly wlos nie zabila massy to juz im nic nie zrobila. ZENUA

 

przecież nikt nie mógł przewidzieć, że sprężyna odpadnie. Defekt zawieszenia, sprężyna się urwała, nieszcześliwy wypadek. A renault to zupełnie inna sprawa - błąd mechanika. Alonso nie powinien wyjechać z pitlane, ostatecznie powinien się zatrzymać. Przecież na tym mógł ucierpieć najbardziej sam hiszpan.

Edytowane przez fafowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renault zawiesili na ich domowy wyscig za to, ze kolo odpadlo. ale brawn gp za to, ze sprezyna o maly wlos nie zabila massy to juz im nic nie zrobila. ZENUA

:lol2: :lol2: :lol2:

 

Udał Ci się ten post.

 

1. Nie chce mi się coś wierzyć, że Alonso nie będzie jeździł w Walencji skoro dla niego przyjdą tam tłumy kibiców czyli $.

2. Renault nie zostało wykluczone bo "koło odpadło" tylko za:

"Renault będąc tego świadome nie zrobiło nic by uniknąć wyjazdu samochodu z Pitlane. Nie poinformowało kierowcy o problemie i nie doradziło mu podjęcia właściwej akcji w tych warunkach, choć kierowca kontaktował się z zespołem przed radio wierząc, że ma przebitą oponę."

3. Czemu niby Brawn GP miałby być ukarany ? Przecież to nie był uknuty nikczemny plan zabicia Massy tylko nieszczęśliwy wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sfora.pl/BMW-wycofa-sie-z-F1-Co-z-Kubica-a9633

 

BMW się wycofuje, Kubica do Ferrari, Nick na meleksy :D

 

 

 

W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy. Teraz tylko ciekawe gdzie wylądują Robert i Nick. Reszta patałachów niech robi jakieś nieskomplikowane maszyny bo na F1 są za cieńcy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na onet patrze tytuł "BMW wycofuje się z F1" patrze w kaledarz, kurde lipiec czyli nie prima aprilis, uszczypnałem się, nie śni mi się tzn. że moje prośby zostały wysłuchane :D Tylko szkoda, że się od razu nie wycofuja a po zakończeniu sezonu.

To będzie bójka o Kubice :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ciekawe czy dojdzie jeszcze jeden nowy team, czy też reszta już zrezygnowała z prac i obecnie jest za późno by je wznowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powerslave - nie do końca się z Tobą zgodzę :)

 

Schumi silnie promuje Vettela więc jest spore ryzyko, że kiedyś będzie w Ferrari chyba, że Red Bull da mu tyle kasy i równie dobry bolid jak obecnie. Felipe pewnie niedługo wyjdzie ze szpitala ale może dla jego dobra lekarze zalecą mu wolne do końca sezonu.

Santander będzie sponsorował Ferrari więc będą chcieli widzieć Hiszpana czyli Alonso za kółkiem.

 

Bardziej podejrzewam, że McLaren podziękuję Kovalainenowi, a drugi fotel zaproponuje Kubicy lub Rosbergowi ;)

 

Choć z drugiej strony to Włosi lubią Kubicę :)

 

 

A co do BMW - spieprzyli zeszły sezon, w F1 nie ma zwykle drugiej takiej szansy. Obecny to kompletna porażka, a znając mentalność Niemców to pewnie jakiś czas temu zaplanowali w swojej taktyce wycofanie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Kubica w McLarenie to było by samobójstwo. To jest team Hamiltona, i nikt tam nic nie osiągnię dopóki ten będzie jeździł. Lubię Hamiltona i mu kibicuję, dlatego nie chciał bym aby Kubica jeździł razem z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisalem jak ja bym chcial zeby bylo, a jak bedzie zobaczymy :) Jak dla mnie Kubica moze jezdzic gdziekolwiek, zeby tylko dali mu bolid, ktorym bedzie wygrywal, a czy bedzie sie to nazywac Ferrari czy Force India to dla mnie nie wazne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalili kupę kasy na KERS, który okazał się mega niewypałem koncern zdecydował, że nie będzie pompował kasy w coś, co się nie rozwija i nie daje dużej reklamy marketingowej, jakby byli w top3, to na bank BMW by z F1 nie zrezygnowało. Teraz, to Kubica do końca sezonu nie zdobędzie pkt., bo po co inwestować w coś, czego już niedługo nie będzie. Ciekawe, czy ktoś może wykupi team BMW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym sezonie juz nie bylbym taki pewny ze beda sie o Roberta zabijali....

Wszyscy więdzą że BMW dawało d*py więc Kubica i tak jest niezłym kierowcą. Znajdzie lepszy zespół. 

 

EDIT mały ortograf się wkradł :] 

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuje ale sie nie dziwie tej decyzji. Dla BMW jako koncernu najważniejszy jest prestiż bo sprzedają prestiżowe samochody. A najgorszy zespół w stawce raczej im nie pomaga a wręcz odwrotnie. Na szczęście cywilne auta robią dużo lepsze :)

 

A Kubica znajdzie team w to nie wątpie. Raczej jednak w przyszłym sezonie. Gdyby stało się to teraz to bym sie zdziwił.

 

@Costi - jesteś polonistą że tak maniakalnie poprawiasz błędy? :D

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że Felipe widzi na lewe oko i zrobił dziś kilka kroków. Oby jak najszybciej wrócił do pełni sił :)

 

A wracając do BMW - nie wiem jak Wy ale ja poczułem ulgę, że Robert nie będzie musiał mordowac się u tych patałachów w 2010.

Nie wiadomo gdzie ostatecznie trafi ale chyba każdy zespół poza tymi, które wejdą do F1, Force India i STR byłby lepszy dla niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skąd to wiesz? jasnowidz jakiś czy co? Honda w zeszłym roku się nie popisała, Button jeździł słabo w końcu miał słabe auto a co jest w tym roku? To że nie wyszedł im tegoroczny model nie znaczy od razu że za rok będą słabi (teoretycznie bo w końcu już nie pojadą), to by się dopiero okazało może by wrócili do gry, a może i nie. A jeśli chodzi o błędy to każdy zespół popełnia mniejsze bądź większe więc z łaski swojej skończcie jechać po tym zespole. Według mnie wielka szkoda, zespół mógł jeszcze coś zdziałać, no ale za błędy się płaci

 

moja wypowiedź była odpowiedzią na post Grimlock'a, tylko w trakcie pisania doszedł nowy post sorrki za zamieszanie :)

Edytowane przez Garfield^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...