Skocz do zawartości
Ram1rez

F1 Sezon 2009

Rekomendowane odpowiedzi

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5c587b7ae78.0.html

 

Wywiad z Robertem na temat "Dlaczego Renault"

 

Wyjazd faktycznie niestandardowy :D

Tor jest niesamowity... Podobno ma być po raz pierwszy F1 w HD nadawana?

Edytowane przez michu98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD JUZ DAWNO JEST !!! Tzn bodajze od chyba 4 wyscigow kiedy na normalnym TV obraz zaczal byc jakis dziwny. Wczesniej tez mialem Polsat Sport HD ale ciagle myslalem ze puszczaja to samo co w polsacie sport... a tu zonk 3 wyscigi temu, wlaczylem i F1 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wyjazd z pitlane chyba pobił nowy rekord w długości, bardzo ciekawy, mnie się podoba.

 

Tor baaardzo szeroki, miejsc do wyprzedzania raczej dużo, możliwe że będzie to najciekawszy wyścig sezonu (jak i cały weekend, bo nikt toru nie zna).

 

 

F1 w HD? Jakieś potwierdzenie? Bo dziwne że nigdzie by o tym nie pisano, a wcześniej przewidywano HD dopiero w Abu Dhabi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torrenty :legal:

yes , it is jako , ze masz relacje np. w naszej TV i raczej nikt mi nie zabroni tego nagrywac , ale u nas w tv nie leci HD , a i odbior...jest ponizej przecietnej :lol2:

 

Torenty maja to do siebie , ze transfer moze byc denny :| oraz to , ze czasem szukasz jednego , a wyskakuja ci zupelnie inne rzeczy - przy F1 to istnieje spora "szansa" na gierki , a nie relacje tv.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd z pitlane chyba pobił nowy rekord w długości, bardzo ciekawy, mnie się podoba.

A teraz wyobraźmy sobie Nakajime wyjeżdżającego z pitlane tuż przed lub tuż za Buttonem :lol2: :wink:

 

 

Tor baaardzo szeroki, miejsc do wyprzedzania raczej dużo, możliwe że będzie to najciekawszy wyścig sezonu (jak i cały weekend, bo nikt toru nie zna).

Zauważcie, że całkiem spory zestaw zakrętów otoczony jest trybunami (tymi zadaszonymi) - to chyba najatrakcyjniejsze miejscówki. Nawet bardziej niż prosta startowa :) Też mam nadzieję, że taka konfiguracja szerokich zakrętów będzie zachęcała kierowców do częstego wyprzedzania i walki na torze. Hamilton będzie mógł się wyszaleć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torenty maja to do siebie , ze transfer moze byc denny :| oraz to , ze czasem szukasz jednego , a wyskakuja ci zupelnie inne rzeczy - przy F1 to istnieje spora "szansa" na gierki , a nie relacje tv.

Osobiście ściągałem już kilka wyścigów (tez tak rozumowałem temat legalności, ale pewien nei byłem), na prawdę sporo ludzi to ściąga, jest masa seedów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze słyszę ale brazylijscy kibice wygwizdali Fishicelle za poślizg w zakrętach Senny. No i mamy czerwoną flagę :|

 

Okrzyknięty po Monzie "królem deszczu" Vettel odpadł w Q1 - kiedyś miał fart, ale dziś zabrakło mu umiejętności. Hamilton też zakończył rywalizację w Q1.

 

Robert - wyśmienita jazda :D

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vettel nieźle wk....

 

Na mój gust to jutro do startu stawka powinna ruszyć bazując na wynikach z Q1 :)

 

1. Rosberg

2. Raikkonen

3. Kubika ;)

 

 

Ciekawe czy wogóle wznowią Q2? Kwalifikacje trwają już prawie 1,5h :)

 

 

 

Co za ŚWINIE z Polsatu!!! Skończyli transmisję kwalifikacji w Otwartym Polsacie. To skanadal!!!

 

Przecież to publiczna relacja - to, że ktoś nie ma płatnego, cyfrowego Polsatu już nie obejrzy? A gdyby to był wyścig?

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To jest śmieszne co oni robią, można trochę poczekać ale bez jaj, pogoda się absolutnie nie zmienia, nie wiem na co oni liczą. Uznać wyniki z Q1 i tyle, i nie mówie tego ze względu na Kubicę bo szczerze mówiąc wisi mi już to co on osiągnie w tym roku, bardziej mnie interesują wyniki Renault bo o czymś to tam świadczyć będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podobno wyniki kwalifikacji:

 

1 BAR

2 WEB

3 SUT

4 TRU

5 RAI

6 BUE

7 ROS

8 KUB

 

Baricz jedzie po mistrza? :)

 

Na tyłach będzie chyba działa się prawdziwa walka między Buttonem a Vettelem. Do tego Hamilton. Będzie ciekawie :)

 

 

Szkoda, tylko, że pseudo media Polsat nie pokazały reszty kwalifikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To tylko potiwerdza że zmiana teamu w trakcie sezonu nie ma najmniejszego sensu. Zaczynasz od początku roku to poznaejsz na spokojnie cały zespół, pracujesz nad bolidem, no i potem jeździsz setki czy nawet tysiące kilometrów na testach. Po tak spędzonym czasie można pokazać co się da wycisnąć z dobrego bolidu.

 

Wsiadasz pierwszy raz do bolidu i od razu zaczynasz od weekendu wyścigowego? Fail. Dobrze że Kubicy nie wzieli na te 5 wyścigów, bo podejrzewam że też by nie błyszczał i mogło by mu to sporo złego zrobić.

 

 

Q3 było fajne, z każdym okrążeniem coraz lepsze czasy. Rewelacja że Rubens ma P1, mam tylko ogromną nadzieję że nie ma zbyt lekkiego bolidu, gdyby tak Button nie zdobył punktów to może być wspaniale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw ile zajmuje pelny przejazd przez pitlane. 60sec? :lol:

 

Rubens Barrichello 650.5

Mark Webber 656.0

Adrian Sutil 656.5

Jarno Trulli 658.5

Kimi Räikkönen 651.5

Sébastien Buemi 659.0

Nico Rosberg 657.0

Robert Kubica 656.0

Kazuki Nakajima 664.0

Fernando Alonso 652.0

Kamui Kobayashi 671.6

Jaime Alguersuari 671.5

Romain Grosjean 677.2

Jenson Button 672.0

Vitantonio Liuzzi 680.0

Sebastian Vettel 683.5

Heikki Kovalainen 656.5

Lewis Hamilton 661.0

Nick Heidfeld 650.5 Powtorka z przekretu renault? :P ( I LOL, identyczne komentarze na forum platen-F1 hahahaha)

Giancarlo Fisichella 683.5

 

Lekki heidfeld + Hamilton z kersem, to bedzie masakra i SC na pierwszym lapku biorac pod uwage kogo maja z przodu.

 

 

" have a feeling that I've seen sth like this before..."

 

"I bet he asked about this 'strange' strategy."

 

"Now I get it why Robert is on dry setup! If it rains he will have an excuse for crushing somewhere!

Robert! DON'T DO IT! xD"

 

"so which corners don't they have cranes nearby? Watch Robert go off there!"

 

"Apparently middle of Start-Finish line, just like liuzzi"

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warunki były dzisiaj bardzo trudne. W pewnym momencie na torze było tyle wody, że właściwie nie miałem wpływu na swój bolid (...) Na szczęście po przerwie warunki poprawiły się. Byłem bardzo zaskoczony, gdyż nasz bolid lepiej spisywał się, gdy na torze było więcej wody.

...Czym oni mu kazali jezdzic xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...