Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Batman: Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

nie ma tematu wiec zakladam.

 

oto juz niebawem zobaczymy w akcji nowa gre o Batmanie, jednak tym razem nie beda to ani klocki lego ani inna "mrzonka" tylko prawdziwie mroczna i brutalna opowiesc w skradankowym stylu a'la Riddick jednak o wiele bardziej rozbudowanych mozliwosciach

 

poniezej kilka filmikow ktore polecam, gra to taki potecjalny i nieoczekiwany hit :)

 

gameplay z opisem

 

fajny trailer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko fajne ale trochę mało pokazuje. W PSX Extreme jest już recka, ocena 9 i najpewniej będzie to największe zaskoczenie (in plus) roku 2009. Szkoda tylko, że gra podobno pęka w 8h, wprawdzie jest trochę sekretów ale nadal szkoda. Jak potanieje to się zastanowię, póki co mam straszne zaległości w graniu :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja spytam inaczej: czy cala gra ma taki skradankowo-stealthowy charakter? Ogladalem jakies filmiki na YT, ale raczej wszystko opieralo sie o sciagniecie przeciwnikow w najcichszy (czyt. najwolniejszy) sposob. Poza tym jak z zagadkami, jakies przyklady moze? Oceny widze, ze dostaje same wysokie, ale boje sie, ze mi srednio podejdzie ze wzgledu na sama mechanike gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem giere i musze przyznac, ze odrobine jestem zawiedziony. Dokladnie takie same wrazenie mialem po Bioshocku - wielki hype, wysokie noty itd, ale jednego moze nie tyle brakowalo, co spodziewalem sie chyba ciut bardziej mrocznego klimatu. Obstawialem, ze bedzie to bardziej cos jak film Dark Knight, a wyszlo chyba blizej pierwszego Batmana z Michaelem Keatonem. Co oczywiscie nie jest zle samo w sobie, ale mimo wszystko, atmosfera moglaby byc mroczniejsza i bardziej przytlaczajaca.

 

Batman jest napewno bardzo dobra gra, dopracowana w kazdym szczegole. Nie jest tez za krotko, IMO w sam raz. Ogolnie na minus chyba tylko system walki, fajnie to wyglada, zgrabnie itd, ale po prostu nijak nie moglem ogarnac jak utrzymywac ciaglosc tych ciosow, zebym nie wiem co to combo x10-12 i koniec. Troche irytuje tez to, ze trzeba wszedzie biegac, przydalby sie opcjonalny system "transferu" miedzy lokacjami, ktore w gruncie rzeczy nie sa wcale takie male, a przez to spedza sie jednak sporo czasu podrozujac miedzy nimi. Natomiast cala reszta to kawal dobrego stealth-action, zdecydowanie jedna z najlepszych gier ubieglego roku (jesli chodzi o akcje to kto wie czy nie najlepsza, przynajmniej jesli chodzi o X360).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale system walki to jeden z wiekszych plusow Batmana. Tak dopracowanych animacji prozno szukac w innych grach. Dwuprzyciskowosc tego systemu moze byc uznana za minus (brak zlozonych kombinacji) jak i za plus (intuicyjnosc, przystepnosc). Kombosy tez mozna krecic fajne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...