Skocz do zawartości
Burdoror

Jakie Oploty?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Zaopatrzylem sie w oploty firmy Thermaltake. I jestem zawiedziony. Mniej przesroczyste sa rajstopy mojej zony!

Proslbym o porade, jakie z dostepnych oplotow beda na tyle geste, ze efekt koncowy bedzie czarny, a nie ponczoszany?

 

W Obi znalazlem gumki tremokurczliwe 3mm. Ale oplotow brak. Z reszta co to za pomysl producenta, ze do oplotow o srednicy 3mm daje 10mm gume. Porazka.

 

Widzialem w sprzedazy zarowno zestawy, jak i pojedyncze odcinki A.C. Ryan. Mozecie mi cos o nich powiedziec?

 

Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Magu.

Dzieki za info. Co ciekawe, cena jest zdecydowanie atrakcyjniejsza od rzekomo firmowych oplotow...

 

@Qrchak

Ciut za duza srednica. Ale tez dziekuje.

Edytowane przez Burdoror

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie kupić oploty jak mam Corsair 450W? i mam jeszcze jedno pytanie, uklad kolorów kabli musi być taki sam jak wczesniej? tzn. 12V, GND, itp. w molexie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mam jeszcze jedno pytanie, uklad kolorów kabli musi być taki sam jak wczesniej? tzn. 12V, GND, itp. w molexie?

A jak myślisz?

jakie kupić oploty jak mam Corsair 450W?

4mm jeżeli każdy przewód ma być w osobnym oplocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oploty mają to do siebie ze są rozciągliwe np. 8 rozciąga sie do 14 ale wtedy występuje wyżej wspomniane zjawisko prześwitywania :lol2:

można dwa razy oplec

8 powinno wystarczyć nawet jak byś dwa razy oplatał

właśnie znalazłem oploty dla siebie :razz:

Edytowane przez rafix6814

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...