Skocz do zawartości
S3ri0u5 N00b

Początek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ludzie, mam do was pytanie, skąd można się nauczyć od podstaw jak modować, "bawić się" coolingiem etc.?

Czy zwrociles moze uwage na nazwy forow w naszym servisie ?

Jezeli nie , to polecam, naprawde przydatna rzecz.

 

Zreszta, co mi tam, pomoge ci.

Lookaj :

1 - Cooling : http://forum.purepc.pl/viewforum.php?f=14

2 - Modding : http://forum.purepc.pl/viewforum.php?f=15

a jakby ci bylo malo to jeszcze :

 

3 - Overclocking : http://forum.purepc.pl/viewforum.php?f=13

4 - Hardware : http://forum.purepc.pl/viewforum.php?f=12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jeszcze nikt takiego nie napisale i chyba nienapisze bo poco skoro wiecej mozna sie dowiedzic czytajac forum. Zreszta po przeczytaniu czegos takiego i tak bys duzo nie zrozumial. Posiedz na forum troche czasu polataj po serwisach to napewno sie nauczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tylko jedna rzecz, nie mogę tam znaleźć żadnego posta typu "Tutorial dla początkujących" czy "Jak i od czego zacząć", a właśnie tego szukam, chcę się po prostu nauczyć moddingu, coolingu itp. a postów na ten temat znaleźć nie mogę...

Czytaj forum od a do z to znajdziesz interesujace Cie informacje / linki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum to wszystkiego się dowiesz i od razu ci powiem że wszystkiego w jeden dzień się nie nauczysz. Popatrze tesh na mk.net i na inne stronki nawer zagraniczne nieraz można tam znaleść zawaliste rzeczy i można coś samemupotem kombinować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tylko jedna rzecz, nie mogę tam znaleźć żadnego posta typu "Tutorial dla początkujących" czy "Jak i od czego zacząć", a właśnie tego szukam, chcę się po prostu nauczyć moddingu, coolingu itp. a postów na ten temat znaleźć nie mogę...

wystarczy torche czasu, checi, i umiejetnosc czytania.

Instrukcja obslugi dla poczatkujacego:

1. Polacz sie z Siecia

2. wpisz www.google.com(i tak cie przekieruje na .pl)

3. wpisz modyfikacje +cooling +overclocking +"cokolwiek czego szukasz"

4. Kiedy juz znajdziesz jakies strony (a znalazles juz Tweak.pl) czytaj uwaznie, a wszystkiego sie dowiesz.

5. Nie zaglebiaj sie od razu w najnowsze tematy, bo wiedza dla poczatkujacych jest w tych starszych -------> dalsze strony i archiwum.

Warto tez przeczytac Frequently Asked Questions (tez sie to i owo dowiesz)

6. Jezeli na cos nie znajdziesz odpowiedzi ----> msg na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja na początku też nic nie wiedziałem, nie wiedziałem, że jest coś takiego jak modowanie budy jak WC czy FC a teraz to mam zmodowaną budę i zbieram na WC więc sam wyciągnij wnioski a na forum jestem od chyba prawie 3 miechów

szukaj i czytaj co tylko popadnie codziennie siedzę i patrzę czy nie ma jakiś nowych tematów

zapyla j do archiwóm i jazda za czytanie ja przynajmniej się nauczyłem lepiej czytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

S3ri0u5 N00b- chlopie ale zes walnol texta...fakt jak niewiesz od czego zaczac to niezaczynaj... ale powiem ci jak znalesc to od czego zaczac :P --- oto maly tutorjal jak myslec :D :P :

 

1. Patrzysz na wswoja obudowe lub inna i zastanawiasz sie co bys chcial zmienic?

1a. Zmienic mozna wiele, oto podstawowe mody: szyba w obudwie, chlodzenie procesora i obudowy, malowanie, podswietlanie obudowy itp..

2. Zakladamy ze wpadles na to co chcesz zmienic, np. chcesz zrobic sobie okno, wiec szukasz na tym forum czy ktos juz zadal pytanie w stylu "jak zrobic okno w obudoie" jezeli nie (ale napewno jest juz otym wiele postow) zadajesz takie pytanie, wtedy powinienes sie dowiedziec jak wyciac okno w obudowie...

:P :D

To by bylo na tyle.. jak oczyms zapomnialem to prosze napomknac albo dopisac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

ups nieauwazylem :>... szukalem mase zeczy naraz i niezalowazylem ze ten jest stary:> choleraz zamiast szukac moglem zadac pytanie :P

A najwyzej jakby ktos chcial jeszcze szczelic podobny text to bedzie mial :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...