Skocz do zawartości
Caleb

[artykuł] Widziałeś Takie Yaya?

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Chociaż naszą redakcję obowiązują ścisłe zasady przyzwoitości i poprawności politycznej, dziś postanowiliśmy pójść na całość. Za namową wielu osób, które codziennie wywierały na nas wielką presję, doszliśmy do wsioku, że jesteście już na to przygotowani. Chcemy zatem pokazać Wam … yaya! I to niekoniecznie Wielkanocne! Decyzja była niełatwa, długo zbieraliśmy materiały i odwagę, ale cytując jednego z najwybitniejszych pisarzy polskiej fantastyki: „przychodzi taki moment, kiedy trzeba s*rać, albo opuścić wychodek”. Nie ma już odwrotu. Zatem wszem i wobec ogłaszamy, że to co znajduje się w dalszej części niniejszego artykułu, oglądacie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Mężczyźni chrońcie kobiety, matki połóżcie dzieci spać! Jeżeli któraś z fotek bardzo Wam się spodoba, w odpowiednim temacie na forum możecie zaproponować stosowny do niej komentarz. Obecne są „betonem”, ale czy w tym przypadku może być inaczej? Nie krępujcie się więc, będzie na co popatrzeć i o czym rozmawiać przez cały najbliższy rok! Gotowi?

PEŁNA TREŚĆ PUBLIKACJI NA ŁAMACH PORTALU PUREPC

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art może być ale skriny mogłyby być lepsze (szkoda ze nie zauważyłem ze nowe PW mam...) ;).

 

EDIT

 

Nie załapałem ;d. To taki temat co my też możemy coś śmiesznego pokazać ;). Fajnie.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my też możemy coś śmiesznego pokazać

No to coś ode mnie

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Zrozumiem, jeśli nie wszystkim się to podoba :P

 

Co do artykułu, na początku mnie zaciekawił, było trochę tajemniczo. screen'y też niezłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o so chosi, to tylko gier się tyczy - sio :> :D

 

PS: Może za rok, to userzy podrzucać będą screeny i opisy do nich? Zbiórkę screenów (opis + autor) mogę zacząc od .. dziś? :>

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...