Skocz do zawartości
Tomitec

asus a7v333-x - [b]napiecie[/b]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Niepokoji mnie napiecie na mojej plytce. Komp jest krecony 1800xp [jivgb0251- to dobrze czy zle :?: ](12x159MHz 1.65 Vcore(ram Nanya 333)) niestety wiecej sie nie da i zabardzo nie wiem czemu. :cry:

Podejzewam napecie.

W jaka kolwiek bym zagral giere Asus Probe pika:

+12V ~ 12.38

+5V ~ 4.97

i ..

+3.3V ~ 2.95 (max 3.07)

 

Zasilke mam 300 W Codegen i standardowo (hdd, fdd, LGx52, geforce2 ti200 palita :cry: )

 

Mial ktos moze podobny problem?? Jezeli tak to prosze o antidotum.

z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem ten sam problem na poczatku i inne np.samoczynne resety co jakis czas na niekreconym procku, wiechy, itp ale zmiana biosu na x1003 pomogł na szczescie i jest lepiej ale jeszcze nie tak dobrze jak bym chcal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też zmieniłem na ten Bios i nic to niepomogło. Płytka pracuje stabilnie, nic sie niedzieje. Tylko to podkręcanie :( Już znalazłem zworke odpowiedzialną za podkręcanie - czy z biosu czy z DIP'ów, ale jako że DIP'ow niema na płytce to jest na stałe zalutowana na BIOS. Czy nikt niewie co to może byc??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA PIER . . . Ze też niewpadłem na to żeby sprawdzić zegar pod windą - i co się okazuje - po starcie komp pokazuje 1,7 XP, a pod windowsem pokazuje 1,7XP ale zegar już jest inny - teraz mam 1,68 ghz - 140X12 :)) No to zabieram sie do roboty !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA PIER . . .  Ze też niewpadłem na to żeby sprawdzić zegar pod windą - i co się okazuje - po starcie komp pokazuje 1,7 XP, a pod windowsem pokazuje 1,7XP ale zegar już jest inny - teraz mam 1,68 ghz - 140X12 :)) No to zabieram sie do roboty !!! :)

:twisted: no comment :twisted:

 

No co wy forum o kreceniu i nikt ni pomoze?? :)

wymien zasilacz nikt ci go nie bedzie telepatycznie reanimowal

 

:!: pozniej ludzie mowia A7V333 shit :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA PIER . . .  Ze też niewpadłem na to żeby sprawdzić zegar pod windą - i co się okazuje - po starcie komp pokazuje 1,7 XP, a pod windowsem pokazuje 1,7XP ale zegar już jest inny - teraz mam 1,68 ghz - 140X12 :)) No to zabieram sie do roboty !!! :)

Lot Of Laughing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...