Skocz do zawartości
k2

Klawiatura Media Tech, prosze szybko o odp

Rekomendowane odpowiedzi

8O 8O 8O Ale tandeta :lol: :lol: :lol: Dawno nie widziałem takiego syfku 8O 8O Odradzam brać ,,to coś". Z tego co wiem, to Mediatech robi szajs i w sklepach bardzo często są reklamacje na ten sprzęt. Radzę kupić już lepiej to, co ja mam: A4 Tech zestawik z myszką i klawiaturą bezprzewodową( radiowe wszystko). Bardzo wygodne, a i na serio dobre wykonanie. Tylko mysz ostro ciągnie prąd- radzę wyposarzyć się w ładowarkę i jak najleprze akumulatory. Zapłaciłem za wszystko coś 280 zł( w tym 160 za sprzęt- klawiatura+ mysz). Polecam, na serio! Mam to od prawie 3 tygodni i jak dotąd jest ok, tylko co tydzień muszę zmieniać akumulatory w myszce :? . Z kalwiatury jeszcze nie wyciagałem. Wejdź sobie na stronę www.simmtech.pl i szukaj. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..jest od innego modelu. Ten, co jest w sprzedarzy, ma normalny układ klawiatury, a myszka jest niebieska z szarymi kalwiszami- leprza.

Czy chodzi ci o ten model?

Dołączona grafika

 

ma troche poranione klawisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie jest Ci potrzebna koniecznie klawiatura bezprzewodowa to ja gorąco polecam Logitech DeLuxe Access 104 Keyboard od Logitecha, sam ją sobie niedawno kupiłem i jest zajeb... super :) Miękkie przyciski i piękny, prosty wygląd. Na WGK kosztuje 55 zetuff.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmy nie bede ocenial ale moge ocenic ergonomie, tragedia :) Osobiscie uznaje jedynie klasyczny rozklad klawiszy, coraz mniej spotykany. "Kocham" klawiatury ktore maja przycisk POWER zaraz nad kursorami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie jest Ci potrzebna koniecznie klawiatura bezprzewodowa to ja gorąco polecam Logitech DeLuxe Access 104 Keyboard od Logitecha, sam ją sobie niedawno kupiłem i jest zajeb... super :) Miękkie przyciski i piękny, prosty wygląd. Na WGK kosztuje 55 zetuff.

Dołączona grafika

Nie lubie tej klawiatury, kształt mi nie odpowieda.

Za te te nowe logitechy sa naprawe wypasione [no moze triche za duzo bajerów]

ale cena....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie jest Ci potrzebna koniecznie klawiatura bezprzewodowa to ja gorąco polecam Logitech DeLuxe Access 104 Keyboard od Logitecha, sam ją sobie niedawno kupiłem i jest zajeb... super :) Miękkie przyciski i piękny, prosty wygląd. Na WGK kosztuje 55 zetuff.

Dołączona grafika

Nie lubie tej klawiatury, kształt mi nie odpowieda.

Za te te nowe logitechy sa naprawe wypasione [no moze triche za duzo bajerów]

ale cena....

Hehe, jak bym sobie kupił zestaw Logitech Cordless Desktop Optical za 500pln. to by mi było szkoda przycisków naciskać :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...