Skocz do zawartości
Raczy

Zestaw I7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

co byscie zmienili z tego ??

 

COOLER MASTER V8 RR-UV8-XBU1-GP 120mm Rifle CPU Cooler - Retail

 

Intel Core i7 920 Nehalem 2.66GHz LGA 1366 130W Quad-Core

 

ASUS P6T LGA 1366 Intel X58 ATX Intel Motherboard

 

OCZ Gold 6GB (3 x 2GB) 240-Pin DDR3 SDRAM DDR3 1600 (PC3 12800) Triple Channel Kit

 

BFG Tech BFGEGTX260MC896OCE GeForce GTX 260 896MB 448-bit GDDR3 PCI Express 2.0

 

Western Digital Caviar Black WD6401AALS 640GB 7200 RPM SATA 3

 

Arctic Silver 5 Thermal Compound

 

CHIEFTEC Turbo CFT-750-14C 750W ATX12V / EPS12V SLI Ready CrossFire Ready 80 PLUS Certified Modular Active PFC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Raczy

 

Do czego ten zestaw ma być ?

 

Do gier ?

 

Zasilacz wystarczy jakieś 500 - 550 W ( Corsair , Pentagram , BQ itp.)

 

Może lepiej będzie jak kupisz Q9550/9650 + Asus P5Q + 4 GB DDR2 + GTX280/GTX295 lub 4870X2 .

 

Wyjdzie to podobnie cenowo lub trochę taniej , w grach z racji karty będzie szybciej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a wiec tak komp ten ma byc do gier i filmow na pewno bede podkrecal wszystko zamawiam wszystko partiami jak narazie mam w domu

 

Thermaltake Xaser VI VG4000BNSB Black Aluminum ATX Full Tower Computer

CHIEFTEC Turbo CFT-750-14C 750W ATX12V / EPS12V SLI Ready CrossFire Ready 80 PLUS Certified Modular Active PFC

Pioneer 20X DVD±R DVD Burner Black IDE Model DVR-116DBK

Logitech G15 USB Wired Standard Gaming Keyboard

 

reszta czyli

 

proc ?

plyta?

grafa EVGA 896-P3-1170-AR GeForce GTX 275 896MB 448-bit DDR3 PCI Express za250$ wlasnie sie pokazala

ram?

dysk?

LCD ?

 

to tak jak pisalem wyzej nie jestem pewny czy pchac sie w I7 czy w starego quada roznica w cenie miedzy tymi zestawami to jakies 300$ i tu potrzebuje waszej pomocy oplaca sie czy nie ?

a co do pytania jak zamawiam z neweeg to mieszkam w us ale wracam do Polski po wakacjach i chcialem kupic juz sobie kompa

 

i oczywiscie jaki LCD do tego czy lepiej kupic w Polsce z gwarancja ???

dzieki za pomoc

Edytowane przez Raczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proc ?

plyta?

grafa EVGA 896-P3-1170-AR GeForce GTX 275 896MB 448-bit DDR3 PCI Express za250$ wlasnie sie pokazala

ram?

dysk?

LCD ?

 

to tak jak pisalem wyzej nie jestem pewny czy pchac sie w I7 czy w starego quada roznica w cenie miedzy tymi zestawami to jakies 300$ i tu potrzebuje waszej pomocy oplaca sie czy nie ?

W/g mnie kupno i7 sie nie oplaca, bo juz dawno bym mial, ale podchodze zdrowo rozsadkowo :) Co do grafiki to jakbys wladowal GTX275 do i920 to porazka. Ja bym u Ciebie poszedl w Q9550/Q9650 maly overclocking do tego i GTX285 lub GTX295

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie mam to wszystko co napisalem i nie moge odpalic zadnej gry super pi liczy winda smiga a jak odpalam gre nawet stara jak medal to komp sie wylancza i po 4 s wstaje wiecie co moze byc nie tak ?????

 

doszedlem do tego ze jak w grafie zniejsze taktowania do minimum to odpale crysis ale medal of honor nie idzie restart dalej podczas gry w crysis moge zwiekszyc taktowania karty do oryginalnych czyli core 648 m clock 1188

 

doradzcie cos bo szlak mnie trafia grafa do wymiany a moze zasilacz ?

Edytowane przez Raczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...