Skocz do zawartości
forest kila zbila

Czy Ktoś Kupował W Outletmeblowy.pl ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

www.outletmeblowy.pl

 

Meble mają w cenach czasem porażająco niskich. W sumie już klepnąłem kanapę ;) Jakieś opinie o sklepie ?? Mieszczą się w jakiejś wiosce na oko 50km od wrocka i 110 krakowa. Nie chce się naciąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy jak meblował mieszkanie to jechał gdzieś na Śląsk po meble właśnie jakieś okazyjne, wypatrzył sobie coś od Kler'a, nie wiem czy to to, ale pojechał i to co akurat on chciał to były powystawowe i lekko porysowane, zadrapane i w sumie zrezygnował, troche psioczył, że kawał drogi pojechał. No ale wybredny jest :D

Aczkolwiek nie jestem w stanie stwierdzić, czy to na pewno ten outlet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sprawdziłem osobiście solidna firma mogę tylko polecić sprzedają meble wiodących producentów czy to z rynku krajowego czy włoskiego, do tego można spokojnie wybrać np Dywan 100% wełniany oraz inne wazne elementy wyposazenia wnętrz.

pozdrawiam.

Edytowane przez Bronek1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak się składa że akurat jestem w trakcie meblowania nowego domku, ale to jest tylko moja opinia, akurat sprawdziłem osobiście, kupiłem zestaw DUO z firmy KLOSE za pośrednictwem tego portalu i jest naprawdę super, po za tym poleciłem kilku znajomym, którzy równiez nabyli meble na tym portalu i również są zadowoleni, a po za tym można to osobiście sprawdzić adres magazynu w którym znajdują się te meble to ul. Wojska Polskiego 40, 46-380 Dobrodzień.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Twoje zdanie, i szanuję je, chciałem tylko pomóc i coraz bardziej przekonuję się ze nie warto.

Pytanie do forest kila zbila Piszesz że kupiłeć kanapę w tym sklepie czy możesz już coś na temat tego outletmeblowy powiedzieć dotarła kanapa czy coś innego?

Edytowane przez Bronek1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj meble dojechały ale opinia potem - rozpakowałem tylko 2 szafki.

Zakupiłem 2 komody + 1 komódkę i 1 szafkę tv + kanapę klera i do tego 6 krzeseł calligaris. Wstępnie jest okej - to coo widziałem jest w stanie 'nowe', delikatnie przykurzone i tyle. Ceny - poniżej 1/3 wartości. Obejrzę wszystko i poustawiam to napiszę dokładnie co i jak. Od strony kontaktu/obsługi jest bardzo dobrze.

 

edit: no to podsumujmy zakupy. ogólnie bardzo zadowoleni. umeblowaliśmy salon i przedpokój fajnymi meblami.

jakie są wady zakupów: na meblach są niewielkie 'ślady', jedne drzwiczki np. są w środku niedociągnięte lakierem, meble były brudne i nie miały doregulowanych drzwiczek. jedna z komód ma lekko jaśniejsze wybarwienie, jedne drzwiczki mają 5-7 mm przetarty lakier na brzegu. poza tym meble są ekstra. szybki powrót do rachunków - komoda kosztująca w klerze 6000 zł w outlecie kosztowała 1600 albo 1700.

krzesła są w stanie nowe (K: ~1400/szt, O: 400/szt.), kanapa w stanie nówka, wymagała przetarcia wilgotną szmatką ;), (K: 7000+ zł, O: 3000 z przesyłką).

a więc: polecam zakupy w outlecie, najlepiej wybrać się osobiście albo poprosić o dodatkowe zdjęcia (mi zrobili) i coś sobie upolować. porządne meble w przystępnej cenie i o to przecież chodziło :)

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...