Skocz do zawartości
ed20

Buty Do 300zl

Rekomendowane odpowiedzi

czemu niby dla dresow?

tamten temat jest zbyt ogolnikowy :/ pisza o glanach, made in china itp a ja mam konkretne wymagania

firmowe, jasne, "niskie" adidasy

lol, a myslisz ze ta twoja karykatura buta to gdzie zostala uszyta? 8O Chiny albo Vietnam moj drogi. Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, a myslisz ze ta twoja karykatura buta to gdzie zostala uszyta? 8O Chiny albo Vietnam moj drogi.

lol a nie pomyslales ze piszac made in china mysle o butach marki noname? LOL LOL lOl LoL LOl (jestem super bo pisze lol)8O

to ze w chinach jest produkowane nie znaczy ze jest zle

przeszukalem chyba wszystkie strony mozliwe i nie moge nigdzie dostac bialych shoxow w rozmairze 44 z czerwona lub niebieska podeszwa (sznurowane)... :/

Edytowane przez ed20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup jakieś Nike dunk, Air force 1, vandal, air jordan 1, adidas attitude hi, adidas conductor, reebok sir jam, reebok reverse jam. Ja gustuję w takich, rozejrzyj się za nimi może się spodobają. 8O

kolejny fashion victim ze spaczonym gustem zywcem wyciagnietym z you can dance? :<

 

@op, na ss09 kup sobie jakies plimsolle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny fashion victim ze spaczonym gustem zywcem wyciagnietym z you can dance? :<

Toś doj*bał, każdy nosi to co mu się podoba a o gustach się nie dyskutuje. Edytowane przez westsajd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...