Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem zwolennikiem PESa nawet sam gram teraz w PES2009 ale w fifa 2010 chyba bedzie lepsza

Ja jestem zwolennikiem lepszego. Gdyby FIFA byla dobra, to bym w nia gral. Zagralem w demo FIFY10 i w tak gowniana gre jeszcze chyba nigdy w zyciu nie gralem. Grafika przedpotopowa i fizyka beznadziejna.

 

PES 6 jak do tej pory rzadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem dwa meczyki w demo i sprawy maja sie nastepujaco

 

* na ekranie 1920x1200 16:10 maks rozdzialka do wybrania to 1280x720 16:9, oni sie niczego nie nauczyli od 3 lat, to jest jakis k*** zart

* demo skrojone jak sie da, ciezko mowic o oprawie audio bo jej praktycznie nie ma, oczywiscie 5 minut do zagrania, w tym czasie to sobie mozna co najwyzej postrzelac kilka screenshotow... czekam na jakas modyfikacje pozwalajaca rozwinac skrzydla ;)

* lag od przyjecia pilki do wykonania polecenia przez zawodnika jest niemilosierny, jezeli to jest to zwolnienie gry o ktorym mowili autorzy to ja wysiadam - mam nadzieje, ze to ta w 70% ukonczona wersja, bo jak nie, to bedzie baaardzo ciezko sie przestawic z 2009 o graczach uprawiajacych PES6 nie wspomne...

* oprawa video podoba mi sie, jak wyjdzie jakis konkretny patch to bedzie naprawde syto

* podoba mi sie odbijanie pilki od zawodnikow w przypadku wslizgow itp, teraz zachowanie pilki jest bardziej naturalne, przypadkowe

 

cala gra robi wrazenie wolniejszej, podoba mi sie to, niech bedzie wolniejsza, ale nie kosztem laga od przyjecia pilki do zagrania... bo z takimi lagami to ja sobie moge pyknac w FIFE i wyjdzie na jedno...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko się potwierdza ;( i kolejny rok z pes6, konami już nigdy nie pwróci do gameplay-u rodem z we2002 czy pes6. Pozostało tylko zacytować słowa z readme w patchach od sholly-ego i jego team-u do pes6:

 

We f.uck PES 2008, PES2009 and we WILL f.uck PES2010

:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczniemy od plusow bo gdzies sa ;P

- Ladna oprawa graficzna :P

- gra zwolnila co mi sie podoba

 

i to bylo by na tyle z plusow.

 

Lag jest i wedlug mnie duzy. Cisnienie mi sie podnosi jak przejmuje pilke w polku karnym przeciwnika i jak cisne strzal to nic sie niedzieje ;/ Ale podobna sytuacja jak pilka odskakuje po podaniu juz jest ok jest to troche irytujace. Mama nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi ;p Jest to taka magiczna bariera ktora jest nie do przejscia od pesa2008 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zatem chyba nie będę tracił ładnych klika godzin ściągania :(

Poczekam na pełną wersję i opinie i wtedy zobaczę czy warto kupić czy nie warto.

Od paru dni grywam sobie w FIFE 09 i powiem, że ruchy i realistka gry jest znacznie lepsza od PES 2009. Chodzi mi o grę w polu bo strzały i akcje to totalne dno. Nie podoba mi się ta fifa za nic w świecie :( Więc nie wiem co się dzieje z grami? Albo my mamy zbyt duże wymagania, albo np fifa 98 i seria WE były idealne, a później tylko programiści psuli ten wzór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-7241-1253194913_thumb.jpgpost-7241-1253194931_thumb.jpg

post-7241-1253194949_thumb.jpgpost-7241-1253195082_thumb.jpg

post-7241-1253195099_thumb.jpgpost-7241-1253195143_thumb.jpg

 

Pare fotek, a co do fify to nie moge jej przelknac. Gralem na konsoli ale poprostu fifa09 u mnie nie przeszla... Dlaczego nie moga zrobic pilki jak bylo nba 2k9... gierka totalny wypas, swietnie zrobiona. Teraz wyjdzie 2k10 system gry zostaje ten sem + nowe zagrania i ruchy zawodnikow + troche podrasowana grafika i tak to sie robi, wydaje sie bardzo dobry produkt a w nastepnych latach trzeba go tylko delikatnie ulepszac ale niestety chyba konami jest innego zdania :P

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez pes10 podoba sie. oprawa graficzna jest bardzo ok. a reszta to ulepszenie poprzednich czesci.

no taa fifa98 byla i jest idealna...heh...np w czym?wedlug mnie troche przesadzacie z ta idealnoscia pes6 i fify 98...

 

kucyk:

wejdz sobie w settings to zmienisz rozdzielczosc bo chyba nie chcesz jako jedyny na swiecie grac w takiej rozdzielczosci :)heh

Edytowane przez gronio89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, znowu to samo, nie mozna przypisac spacji jako sprintu. Tak samo bylo w 2008, 2009. Niech ich szlag trafi, bo mialem perfekcyjna kombinacje klawiszy. Trzeba pomyslec o G13.

Edytowane przez e-tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w to i .... :lol2: :lol2: Bez kitu myślałem, że gorzej być nie może niż 2008/2009 :D w jakim ja byłem błędzie... Ten gameplay to jest taka masakra jak cała fifa na PC.... normalnie kalka fify na pc-ty. Zawodnicy w ogóle nie reagują na to co się wciska na padzie... Normalnie taki topór czuć przy sterowaniu, po 5 sekundach dopiero robi zawodnik to co chce... dokładnie tak jak w fifkach na pc-ty. I przez to min ma się wrażenie, że piłkarze ślizgają się po lodzie.... Ręce mi opadają po prostu jak można z legendy zrobić takie g.ówno. Jedyne co się konami udało to grafika a głównie oświetlenie. W to się nie da grać, zero przyjemności, jak ktoś twierdzi, że jest super to niech sobie włączy pes6 lub na emulatorze WE2002, a jak dalej nie będzie widział różnicy to znaczy, że trzeba iść do lekarza ;). Moja ocena tego dema to 3/10.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 2 meczykach i na razie gra mi się podoba ;] Gra się na pewno lepiej niż w 09.

Tak jak kucyk piszę, najgorszy jest ten "lag", ale może chłopaki to poprawią do pełnej wersji.

 

ps.

Grałem na xboxu720.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem pograć jeszcze kilka meczy, ale nie mogę ....

 

Podsumuje jak Szpakowski:

 

"Żal! bo miało być tak pięknie...., Żal! bo Konami robi nas w konia..., Żal! bo przecież potencjał w PES-ie był ogromny..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 2 meczykach i na razie gra mi się podoba ;] Gra się na pewno lepiej niż w 09.

Tak jak kucyk piszę, najgorszy jest ten "lag", ale może chłopaki to poprawią do pełnej wersji.

Gra się lepiej, ale to marne pocieszenie ;/

Lag jest tragiczny, detekcja kolizji leży, ai jeszcze gorsze niż w ubiegłym roku podobnie jak i zachowanie bramkarzy. Dodam do tego jeszcze sędziego gwiżdżącego koniec meczu w momencie gdy na 25m biegnę sam na sam z bramkarzem i obrońców walących głowami w słupki przy rożnych (odgłos mocniejszy niż przy trafieniu piłką, co potwierdza, że głowy puste ;|) i mam nowego pes'a..

 

Rozumiem raz spitolić grę..ale 3 lata z rzędu i to za każdym razem bardziej ? Po 2k8 można było jeszcze bronić Konami, nowy silnik, nie wszystko jeszcze poszło jak trzeba, ale dziś ? Japończycy zbudowali sobie kilka lat temu ogromną przewagę nad EA i zamiast ją powiększać zaczęli cofać się w rozwoju marnując lata pracy ;/

 

Szkoda osób posiadających tylko pc, które będą skazane na wybór między dwoma crapami. Dobrze, że scena moderska PES6 ciągle żyje..

Reszta - let's fifa 10.

 

A i jeszcze co do dema

Adam z WENB dostał wczoraj w swoje łapki nowy build PESa - ponoć ukończony w 90%. Oto co zauważył po trzech godzinach gry :

 

- znacznie poprawiony czas reakcji

- obrona i kolizje piłkarzy znacznie bardziej realistycznie niż w poprzednim kodzie

- znacznie większa różnorodność w strzałach(nie nadużywana jest animacja strzału zewnętrzną częścią stopy)

- grafika jeszcze lepsza,niesamowita

- dużo nowych twarzy(Balotelli,Santon itd.)

- ciągle 22 stadiony

- edit mode bez zmian względem poprzedniego buildu

- karne ciągle nie zaimplementowane

- więcej transferów,jednak kilku ciągle brakuje(np. Snejider do Interu)

- drużyny z nieprawdziwymi nazwami teraz na licencji

- kilka nowych animacji

- całkiem sporo licencjonowanych band

- dużo nowych tricków

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@raven_88

 

Adam z WENB czy ktokolwiek inny, może sobie napisać nie wiem co, że zostało poprawione.... Ja w to nie uwierzę, mając doświadczenie z peesem i to jak było w przeszłości (demo vs. full). Nie uwierzę, że są w stanie poprawić te wszystkie rzeczy bo jest ich za dużooo, chyba że demo kompilowali ze źródeł miesięcznej pracy nad nowym peesem. To jest niewykonalne. A nawet jakbyśmy hipotetycznie założyli, że tak się stanie to jaką Konami sobie reklamę robi wydając to demo ? Przecież stracili masę klientów na samym starcie.... Sami sobie wbijają gwóźdź do trumny ? :angry:

 

http://www.youtube.com/watch?v=8Vexm_OuyAk

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam uwierzyć że Konami wolało nie czekać tygodnia i wydać niedopracowane demo, strzelając sobie tym samym samobója??. Adam z WENB pisze to co mu Konami każe i tyle. Nie za darmo oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ojejku

chyba nie myślałeś, że w to uwierzę ;) (zabrakło emoty w charakterze głupkowatego uśmiechu ;))

To samo chrzani Seabass mówiąc, że demo to ten sam build co wersja z gc i teraz ma być zupełnie inaczej. Śmiech na sali :lol:

 

Konami samo kopie pod sobą dołek..a w zasadzie dół bo ciężko będzie się z niego wykopać bez naprawdę konkretnych zmian. Oby szybko.

 

@kucyk

thx za patcha, będzie można normalnie ogarnąć wreszcie ;)

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=-gqGEtPMY-w

 

Wiem, że to nie ukazuje wszystkiego, a wręcz tylko ułamek, ale i tak się uśmiałem w niektórych sytuacjach :D np jak prosto piłka w ręce bramkarza leci a on co robi... ;]] albo obrońca jak biegnie koło piłki i nic nie robi tylko patrzy się na nią ;]]] Dramat.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co sie z nimi porobiło? przecież WE2002, trójka, czwórka, piątka no i szósteczka, były naprawde świetne, kazda coraz lepsza i mozna bylo grac i grac, a od 2008 to juz jest calkiem inna gra.

 

W 6 dalej mozna swietnie pograc, ale przyjemnie by bylo zagrac w nowego pesa, ktory byłby godnym nastepca szostej czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...