Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ponawiam moje zapytanie odnośnie wychodzenie na pozycję....

Czy jest może jakiś patch, który nareszcie nauczy KONAMI, że po podaniu, albo stracie piłki zawodnik nie musi się zatrzymywać????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ponawiam moje zapytanie odnośnie wychodzenie na pozycję....

Czy jest może jakiś patch, który nareszcie nauczy KONAMI, że po podaniu, albo stracie piłki zawodnik nie musi się zatrzymywać????

Przecież po podaniu piłki możesz wcisnąć L2 albo R2 nie pamiętam i wtedy ten bez piłki biegnie do przodu.... To jest od dawien dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę odszukać w ecie opisu sterowania do wersji 2010

 

EDIT: Jakiego taniego PADA kupić pod PC bo chciałbym wreszcie zacząć grac padem.

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATH:

A coś może tańszego? Bo to troszkę dużo kasy - chce tylko do PES'a bo w nic innego bym nie grał - całe życie grałem klawiaturą i nareszcie chcę spróbować pierwszy raz w życiu gry padem.

 

 

Przecież po podaniu piłki możesz wcisnąć L2 albo R2 nie pamiętam i wtedy ten bez piłki biegnie do przodu.... To jest od dawien dawna.

Jakoś nie zauważyłem, aby sami wychodzili na pozycje - może wybieram zły przycisk - możesz zrobić screena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie zauważyłem, aby sami wychodzili na pozycje - może wybieram zły przycisk - możesz zrobić screena?

post-112033-1257437629_thumb.jpg

 

Czyli R2. U mnie działa idealnie. Popróbuj sobie na treningu. Trzeba oczywiście w odpowiednim momencie wcisnąć zaraz po podaniu (trzymając R2 i podając jednocześnie tego efektu nie uświadczymy, trzeba bez R2 podać a później zaraz nacisnąć R2). To było od x czasów w PES-ie.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pcmax - na padzie się nie oszczędza ;) Kupisz jakiegoś mediatecha/mantę/wareza, który rozpadnie się po kilku miesiącach i znowu biegniesz po następny (piszę o własnych doświadczeniach, za czasów pes 3-6 tak miałem ;p). Imho te 2, które podał ath, albo od x360 (ponad rok już takiego używam - polecam, ale to jeszcze wyższa półka cenowa, zwłaszcza bezprzewodowy). Na allegro ktoś wystawił chillstreamy w wersji ps3 po 79zł, rozejrzyj się ;)

 

Co do wychodzenia na pozycję to ojejku już wszystko napisał, u mnie to działa (od n lat ;))

 

Z meczu na mecz się coraz bardziej się przekonuję do tej gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzenie na pozycje działa? No biegnę z piłką i klikam przycisk, aby już wychodzili na pozycję (czyli widzę jak już biegnie do przodu jeden z moich) i wtedy mam gdzie zagrać, a nie że biegnę sam jak palec. W PES 6 tak było w 2009 nie widziałem (była tak banalna gra, że nie potrzebowałem tego nawet) i w 2010 również nie widzę . Nom zatem będę musiał pomyśleć nad zakupem - czy ktoś z was przechodził z klawy na pada? =- jak wam wyszła ta zmiana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę (dzisiaj do 3 siedziałem :D ) i trochę denerwuje ten "lag" po przyjęciu/odegraniu, ale ogólnie jest o niebo lepiej niż w wersji 2009.

Super oprawa wizualna, wreszcie to wygląda jak next gen, liga mistrzów jakby się relację w tv oglądało. ;)

Ogólnie in+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z 2 godziny i przyznam, że widać poprawę względem 2009 (czuć trochę miodu, może potem będzie więcej). ;)

 

Przy okazji dwa pytania, jedno do ogółu: czy Wam też trochę rwie ekran podczas szybkich podan po ziemi, bądź wykopów (np. bramkarza)? Vsync mam włączone (bez to zupełnie mi rozłazi się ekran), FPSy podczas gry - 60 (przy powtórkach spadają). Aha, i gram tymczasowo na notebook'u (wymagania spełnia bez problemu).

 

I pytanie do Ojejku: czy nie masz żadnych konfliktów między patchem audio (Ambient coś-tam) i patchem z PESEdit.com? (ja mam 0.8.2, jest świetny, jak na tak krótki czas, który mieli do przygotowania - chociaż większość rzeczy mieli już na dyskach, niemniej też polecam).

Edytowane przez KiNDer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KiNDer wiesz co zrezygnowałem już z patch-a ambient na rzecz: Gigimarulla Chants Pack V 1.0 - All In One do tego wrzucasz OF-a aby był kompatybilny z PES Edit 8.2 :) i nic więcej Ci nie potrzeba. Ten Chants Pack All In One zawiera wszystko, włącznie ze śpiewkami Tommsen-a, poprawki do nich, dodatkowe chantsy, pracowało masę ludzi dla nich m.in Shollym znany ze sceny pes6. Ponadto ma w sobie jeszcze właśnie mod Ambient SFX by Diego Martiniello z poprawkami. Suma sumarum trochę to waży, ale naprawdę warto!.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problemy nadal z wysuwaniem się na pozycje! robię kontrę i kurcze wyprzedzam swoich zawodników, którzy nawet się cofają czasami PARODIA!!!! W pes6 był przycisk, który można było użyć zarówno w obornie jak i w ataku, a dokładnie, jeżeli się atakowało to zawodnik pędził ile sił o przodu (zawodnik bez piłki podczas kontry np), a w obronie po jego użyciu (ciągłe trzymanie obrońcy biegli do osoby, która posiada aktualnie piłkę. Jest takie coś w PES2010?? W pes2009 nie zauważyłem bo był banalny, ale w pes2010 wygrać najsłabsza drużyna z np. Barceloną nie jest łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Adamuss1394

Mam problem po graniu w "zostań mistrzem" czy co tam innego, gra przechodzi w tryb 1- piłkarzowy np: robie spotkanie i zamiast normalnie odpalić, gra pyta się kim gram (jakim piłkarzem) i lipa nie można ustawić tego z powrotem :/ Jakaś pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem po graniu w "zostań mistrzem" czy co tam innego, gra przechodzi w tryb 1- piłkarzowy np: robie spotkanie i zamiast normalnie odpalić, gra pyta się kim gram (jakim piłkarzem) i lipa nie można ustawić tego z powrotem :/ Jakaś pomoc?

Ehm... Bo ten tryb właśnie na tym polega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Adamuss1394

Chodzi mi o to, że po wyjściu z tego trybu, np: gdy robię towarzyski mecz Polska vs. Anglia to pyta się mnie jakim zawodnikiem gram, a chcę całą drużyną.

Edytowane przez Adamuss1394

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie jest w stanie mi pomóc zatem chyba będzie trzeba odinstalować grę bo gra robi się irytująca! Gdyby nie taki lag to może by się jeszcze fajnie grało, ale jeżeli gra się bardzo słabą drużyna przeciwko potędze i chcemy strzelić bramkę to jest to bardzo trudne. Jest to możliwe , ale irytujące, gdyż ustawiając sobie np. 3 czterech napastników, ustawienia drużyny na atak, a każda akcję można powiedzieć trzeba robić jednym zawodnikiem, gdyż każda kontra jest dla innych zawodników spacerkiem - obrona wygląda podobnie. ŻENUJĄCE! Gra początkowo mi się spodobała, ale ten błąd jest dla mnie ŻENUJĄCY! W sumie widać po ilości postów, że gra raczej nie jest lubiana przez userów - więcej info dotyczy zapowiedzi, gdyż Ci co już dopadli się do pełnej wersji chyba już stracili wiarę w PES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nowy PES podoba, nawet pokuszę się o stwierdzenie, że podoba mi się bardzo : ) Na pewno jest zdecydowanie lepiej względem poprzednich części, którymi uraczyło nas Konami. Jedyne, co mnie irytuje, to sędziowie i ich sędziowanie, ktoś się chyba wzorował na naszych arbitrach [ ; ale sama gra jest przyjemna : ) No i te strzały, wreszcie wyglądają tak, jak wyglądać powinny : ) Dawno nie udało mi się tak ładnych brameczek załadować jak w tym PES'ie : )

 

PES 2010 + patch PESEdit.com i gra się naprawdę przyjemnie, no i to wreszcie jakoś wygląda! :) Czego nie można powiedzieć o ostatnich rocznikach PES'a [ ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie jest w stanie mi pomóc zatem chyba będzie trzeba odinstalować grę bo gra robi się irytująca! Gdyby nie taki lag to może by się jeszcze fajnie grało, ale jeżeli gra się bardzo słabą drużyna przeciwko potędze i chcemy strzelić bramkę to jest to bardzo trudne. Jest to możliwe , ale irytujące, gdyż ustawiając sobie np. 3 czterech napastników, ustawienia drużyny na atak, a każda akcję można powiedzieć trzeba robić jednym zawodnikiem, gdyż każda kontra jest dla innych zawodników spacerkiem - obrona wygląda podobnie. ŻENUJĄCE! Gra początkowo mi się spodobała, ale ten błąd jest dla mnie ŻENUJĄCY! W sumie widać po ilości postów, że gra raczej nie jest lubiana przez userów - więcej info dotyczy zapowiedzi, gdyż Ci co już dopadli się do pełnej wersji chyba już stracili wiarę w PES.

Co ty mówisz :< ja tam żadnego błędu nie widzę, i wcale nie jest trudno strzelić bramkę lepszej drużynie samemu grając dużo słabszą.. Może na pada się przenieś.

 

Edytowane przez kogut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że to jest bramka ze stałego fragmentu gry (rzut rożny), ale chodzi mi, że w akcji ciężko. Nie mówię, że nie jest realne. Fajnie, że jest trudno, ale szkoda, że tak całkowicie nierealistycznie. Np. biegnie dwóch zawodników obok siebie i przeciwnik odbiera jednemu piłkę to drugi zawodnik nawet nie drgnie, aby ja odzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ta bramka z youtube nie jest z rożnego, ale to nie ważne, bo nie chciałem tym filmem niczego udowadniać, tak po prostu wrzuciłem :P A co do "drugi zawodnik nawet nie drgnie, aby ja odzyskać." to po prostu przełączam się na tego drugiego zawodnika :> (w moim przypadku L1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że można się przełączać, ale jeżeli to trwa dosłownie sekundę to nie zdążysz. Akcja z filmiku zaczela na pewno się od rzutu rożnego, albo wolnego, gdyż już wszyscy wyczekiwali wrzutki nawet bramkarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że można się przełączać, ale jeżeli to trwa dosłownie sekundę to nie zdążysz. Akcja z filmiku zaczela na pewno się od rzutu rożnego, albo wolnego, gdyż już wszyscy wyczekiwali wrzutki nawet bramkarz.

Niestety mylisz się co do tej bramki, lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Twojego stwierdzenia metal.

Kogut jeżeli ta bramka była z akcji to ok, ale to raczej nie rozwiązuje mojego problemu i zapewne innych także. Jak wam się podoba gra on-line? Czy istnieje może path przyśpieszająca menu - straszny lag - wręcz żenujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...