Skocz do zawartości
tuxus

Sklep

Rekomendowane odpowiedzi

A więc, wiem że nie zaczyna się zdania od "a więc" , ale...

Około dwóch miesięcy temu kupiłem tuner TV, był to głupi pomysł, po przyjechaniu do domu podłączyłem wszystko i ujrzałem światłość, a mianowicie obraz był bardzo słabej jakości, nie była to kwestia sygnału, byli nawet monterzy ze spółdzielni, stamtąd mam telewizje i internet, i stwierdzili że sygnał jest dobry,

no nic pakuję tuner AverMedia 303 wsiadam w autobus, jadę i jadę, w końcu stanąłem przed sklepem VICO, wchodzę do serwisu, mowie że chcę zareklamować sprzęt, no to on dobrał się do pudełka pooglądał i powiedział że wyśle do serwisu producenta, dobra serwisant wysłał sprzęt, a ja czekając już ok miesiąc w desperacji kupiłem sobie 26 calowy telewizor, w końcu dostałem telefon, że sprzęt czeka na mnie w serwisie do odebrania, jutro zamierzam po niego pojechać, i tu zaczyna się moje pytanie:

Czy mogę, wymienić ten tuner na inny sprzęt i do niego dopłacić, nie chodzi o drugi tuner, ale np:dysk twardy albo coś.

Mieniło już ponad dwa miesiące, więc czy sklep się zgodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na reklamacje minal wiec powinni sie zgodzic...

Nie minął. W gwarancji vico jesli aktualnie nic nie zmienili w tresci stoi "w jak najszybszym terminie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zmienai postac rzeczy. Kupowales przez www czy na miejscu? Ja do tunera avera mam karte vico...

 

Sprawdz co stoi w karcie gwarancyjnej, bo od niej jest uzaleznione co mozna dalej zrobic.

Edytowane przez ZlyUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...