Skocz do zawartości
szyman12

Problem Z Zasilaczem Lub Laptopem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moja siostra kupiła sobie około rok temu laptopa marki LG (model FS-2.AK6GY). Ogólnie wszystko było w porządku dopóki nie zerwała jej się wtyczka (ta co podpina się pod laptopa) w oryginalnym zasilaczu. Kupiłem jeden zasilacz uniwersalny - wtyczka wyleciała, drugi - problemy z wtyczką (przez pewien okres czasu było OK, aż w końcu laptop nieładował się, trzeba było podnieść lub też obniżyć tą wtyczkę, poprzesuwać w lewo i w prawo, aby załapała), trzeci (media-tech) - spalił się, czwarty (4World) - problemy z wtyczką (opis powyżej).

 

Kurcze - już 4 zasilacz poległ. Czy te zasilacze są be czy może też laptop (chyba wiecie o co mi chodzi) jest be ?

 

Prosiłbym o pomoc :rolleyes:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez szyman12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wtyczka luźno na boki lata w gniazdku w laptopie to obstawiałbym raczej jakieś zimne luty albo ścieżki przerwane od szarpnięcia. Pasowało by na oryginalnym zasilaczu spróbować, jak problem by pozostał to rozkręcić lapka i zobaczyć jak gniazdko wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wtyczka luźno na boki lata w gniazdku w laptopie to obstawiałbym raczej jakieś zimne luty albo ścieżki przerwane od szarpnięcia. Pasowało by na oryginalnym zasilaczu spróbować, jak problem by pozostał to rozkręcić lapka i zobaczyć jak gniazdko wygląda.

Problem jest taki, że tak jak pisałem w oryginalnym zasilaczu uszkodziła się całkowicie wtyczka, a niestety chyba LG wyparł się tej serii laptopów, ponieważ byłem w kilku sklepach w W-wie (m.in. w Komputroniku) i mają/mogą zamówić zasilacze orginalne tylko do serii E/R (tej najnowszej) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...