Jump to content
Michaelius

Mobile Suit Gundam: Battlefield Record U.c.0081

Recommended Posts

Mam nadzieje , ze jakims cudem z okazji 30 rocznicy Gundamow , ktos sie ulituje i wyda to na zachodzie :D

Screeny wygladaja na najlepsza gre o mechach na next genie do tej pory, do tego recznie rysowane cutscenki w stylu anime, a na deser mozliwosc rozgrywania pojedynkow w multi przez siec.

http://www.gamed.nl/view/57552

Mechwarrior to to nie jest, ale i tak wygląda zachęcająco. Będzie to czysta naparzanka, czy samo sterowanie gundamem da nam już trochę przyjemności?

Nie wiadomo na razie bo wszystko jest w krzaczkach. Ale mam nadzieje , ze chociaz auto aima nie bedzie (co jak dla mnie zabija armored cory)

Nie wiadomo na razie bo wszystko jest w krzaczkach. Ale mam nadzieje , ze chociaz auto aima nie bedzie (co jak dla mnie zabija armored cory)

[OT]

Ty, taki miłośnik jRPG-ów i innych japońskich wynalazków, ichniego języka nie znasz? Wstyyyyd ;)

[/OT]

Jedno nie implikuje automatycznie drugiego... ;) Tym bardziej, ze japonski jest dla Europejczyka cholernie niewdziecznym jezykiem do nauki.

Jak mawial moj znajomy: po roku nauki umiesz mowic (co akurat trudne nie jest, bo gramatyke maja prosta jak drut), po dwoch probujesz cos pisac, a po trzech mozesz sprobowac przeczytac gazete ;)

Zapisalem sie na kurs od marca po czym okazalo sie , ze grupa nie rusza z braku chetnych :D

OT:

Jedna koleżanka - szkoła języków obcych Empik (sorki za reklamę, ale nie dało się)

Moja dziewczyna - nauka własna: google, japonka.pl, kantan-da i przede wszystkim anglojęzyczne materiały - to z neta, plus książka z gramatyki dla uczelni i inne.

Poświęcając się i mając odpowiednie fundusze po roku można zdać pierwsze kyu (najwyższe) w ambasadzie (oczywiście płatne) i otrzymać certyfikat uznawany w większości krajach, potwierdzający znajomość japońskiego jak Japończyk... po podstawówce.

Większość innych metod kończy się tym, że po 5 latach nie pamiętasz nawet całej hiragany i katakany, co stanowi jakieś 2% wymaganych znaczków (chyba nie muszę wspominać, że to jedne z najprostszych 2%).

EOT.

A wracając do gry, to orientuje się ktoś na bazie której serii będzie ta gra? Czy będzie może ona tworzyć kolejną alternatywną historię w uniwersum? Osobiście znam tylko Wing'a o trochę Seed Destiny i nawet znaczenia słowa 'gundam' są tam różne.