Skocz do zawartości
HeatheN

Śruby Zabezpieczające Problem!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakupiłem do demona szos, alufelgi używane, w komplecie był zestaw 4 śrub zabezpieczających, zmieniłem koła, przejechałem się, stwierdziłem że trzeba wyważyć (mimo iż były wyważane)

No więc przyszła pora na odkręcenie dziadostw i SZOK.....zgubiłem nasadkę :mur: :mur: :mur: dziś próbowałem jedną odkręcić własnymi siłami:

wykrętakiem (pękł) potem rurką, a na końcu majzlem....poddałem się, wulkanizatorzy i serwisy opon po których jeździłem mają teraz taki zapiernicz, ze nie maja sie czasu bawic z moim problemem, wiec wszyscy kazali wrocic za 2tygodnie... a jak złapię gumę na trasie to leżę:((((

 

Zacząłem grzebać na allegro

http://www.allegro.pl/item549742705_sruby_..._l_26_fiat.html

Niestety dzwonilem koles juz je sprzedal (tez komus kto nasadke zgubil:D)

A one są na pierwszy rzut oka IDENTYCZNE z moimi (pomijam kwestię gwintu)

 

Zwracam się więc do was, czy może ma ktoś owa nasadkę? Podjadę odkręcimy i wkręcę normalne śruby...^^ (oczywiscie zimne piwko stawiam)

Juz mi nic do głowy nie przychodzi, w sklepie byłem, nic nie dopasowałem

Mam pudełko, jednak starta naklejka nie umożliwia odczytania modelu itd, wiem ze pasuje do daewoo, renault, fiata, forda, opla (firma OZ) ...

Poratujcie panocki:D

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podjedz do jakiegoś sklepu z alufelgami/oponami, może coś dobiorą świat nie kończy się na allegro, jak nic nie dobierzesz to do mechanika, dospawają ci do śruby kawałek rurki i odkręcą. Jak nie masz czasu na razie to kup sobie łatkę w sprayu, zawsze warto to mieć na wszelki wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj wbić na to zwykła nasadkę 19 czy co tam będzie pasować odkręcałem tak kiedyś coś podobnego

+1 poszło, nie to że Ameryke odkryles, bo wczoraj pod garazem 4 klucze tak rozwalilem:D ale w robocie mieli porządne:P i jakos odkrecili

 

 

A ja przy okazji zapytam. Czy jest jakaś możliwość trwałego oznakowania felg aluminiowych?

Grawerowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo naklejka z chipicao lub z czipsów na feldze od wew. strony i jak ukradną to będziesz wiedział ^^ :D

 

powinienes doradzać policji w sprawie znakowania rzeczy, tacy złodzieje napewno niczego się nie beda spodziewac i zostawią taką naklejke na swoim miejscu, pewnie sami naklejeja naklejki z gum do zucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...