Skocz do zawartości
Medivh

Tania Karta Graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie zapomniałem podać do jakiego sprzętu :rolleyes: Sig jest już dosyć wiekowy naprawiłem to już :damage_wall:

 

Grafika na PCI-E oczywiście :lol:

Płyta MSI K9Neo NF560

Procesor: AMD 4800+ x2

Ram: 4 Gb wilczek

Zasilacz: Tagan 600W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak do 200zl to Gi3r3k ci podał propozycje

a zasilacz dobry nawet sie u ciebie marnuje moja propozycja sprzedaj go i kup np pentagrama 430W -chiefteca 400W albo nawet modecoma mc 350 i ebdziesz miał już więcej kaski na lepszą grafikę

Edytowane przez lolek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto sprzedawać tak dobrego zasilacza i kupować znacznie gorszego, nawet jeśli się marnuje. Nigdy nie wiesz czy się czasem nie przyda.

 

Po co Ci DX10?? Na kartach za 200zł i tak nie pograsz w dx10 bo są za słabe. Ja bym brał X1950pro, znacznie lepszy od 8600 i hd2600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak do 200zl to Gi3r3k ci podał propozycje

a zasilacz dobry nawet sie u ciebie marnuje moja propozycja sprzedaj go i kup np pentagrama 430W -chiefteca 400W albo nawet modecoma mc 350 i ebdziesz miał już więcej kaski na lepszą grafikę

Dokladnie to chcialem napisac. Wez sobie Chiefteca GPS 400W z allegro, a Tagana opyl na allegro i bedziesz mial na juz naprawde przyjemna grafe, moze nawet na 8800GT bedzie, bo w dziale sprzedam po 350zl bez problemu mozna wyrwac.

Nie ma sensu trzymac takiego zasilacza "na zapas". Prawda jest taka, ze Chieftec GPS 400W pociagnie wiekszosc sprzetu jaki mu zafundujesz, a jesli kiedys bedzie potrzebne cos mocniejszego (w co watpie), to sie bedzie wtedy myslec nad wymiana.

 

EDIT:

 

A jesli Ci sie nei chce, to X1950PRO, X1950XT, moze HD3850 jak ktos sprzeda za 200zl. 2600XT ? Ludzie litosci...

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu sprzedawać lepszą cześć i kupować gorsza, zasilacz zostaje jak również cena 200zł na nową :)

 

8600GT>2600XT jak do nich ma się 1950Pro ?

Jest pomiędzy nimi a HD4670.

 

Na allegro jest ciekawa oferta:

 

http://allegro.pl/item604434833_najtaniej_...900xt_gwar.html

 

W dodatku to wersja XT, która jest jeszcze lepsza od PRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu sprzedawać lepszą cześć i kupować gorsza, zasilacz zostaje jak również cena 200zł na nową :)

 

8600GT>2600XT jak do nich ma się 1950Pro ?

Jest sens, jesli wykorzystujemy 1/4 z tego sprzetu ;) A wracajac do tematu, to łykaj tego X1900XT za 179zl. Swietny sprzet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...