Skocz do zawartości
LPKorn3324

S.t.a.l.k.e.r. Call Of Pripyat

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawy zbiór zdjęć:

http://sdmobile.livejournal.com/19843.html

 

Tak sobie myślę, wycieczka sam na sam z powiedzmy AK, prowiantem, wódką itp przez małe miejscowości, anteny, prypeć, limiańst aż po samą elektrownie to musi być masakra i niezła przygoda. Taką burze przeżyć w Prypeci czy na jej obrzeżach i patrzyć sie na elektrownie już troche spowolnionym magiczną wodą i tym, że jest się samemu w promieniu tylu km. Magia ;). Nawet jak sie środki ma to czasu brak. Może na emeryturze sie wybiorę ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Limańsk to miejscowość fikcyjna. Tworząc go wzorowano się na Kijowie.

Właśnie teraz się skapnąłem ;). Chodzi mi o miejscowość obok oka Moskwy. Plus jeszcze jakieś "tanjne" laboratoria. Przynajmniej w grze się można tam przenieść i to jest właśnie super w stalkerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.valhalla.pl/news18104-Call-of-P...zlego-roku.html

 

jak to prawda to h bombki szczelił :zonk:

 

z cieniem czarnobyla też tak robili ehhhhh

Czy ja wiem. Nie ma żadnego potwierdzenia oficjalnego w ogóle, wymagania inne od tych co podawali oficjalnie. Jak chce CoP już w tym roku i.. już ;). To tylko dodatek, nie trzeba aż tak nad nim siedzieć. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-8858/stalker-z...ze-w-ogole.html

 

Spokojnie, to jest GSC to co dziś jest pewniakiem jutro okaże się plotką.

 

Pewnym jest, że ukraiński developer jednak jak cały kraj niestety jeszcze nie dojrzał do miana profesjonalnej europejskiej firmy stąd całe zamieszanie to efekt jego nieprofesjonalizmu. Dzielenie graczy na tych co grę dostaną wpierw teraz, wy później, a wy może jeszcze później jest niepoważne, skrajnie mówiąc głupie.

 

Dla mnie jedyną istotną informacją jest kiedy pojawi się wersja angielska bo z niej mniemam, że narodzi się PL. Po rosyjsku grać nie będę, a niemiecki mimo podstaw nie sprawiałby mi w najmniejszym stopniu przyjemności.

 

Nawiązując do CDA nie wiem skąd mają info, że NA PEWNO CDP gdy nie wyda. Wydawał poprzednie części, wydaje gry namco to dlaczego teraz miałby zrobić wyjątek? Cenega? Obawiam się, że jakość tłumaczenia mogła by być przeciętna, a czas lokalizacji gry? Może się okazać, że będzie deja vu jak z SoC gdzie wpierw zassałem wersje ANG, a jak pojawiła się PL to ją zakupiłem.

 

Tak czy inaczej Panowie bez płaczu. Poczekajmy na premierę RUS, oceny, wrażenia bo wtedy może się okazać, że albo nagle jak za dotknięciem magicznej różdżki w ciągu kilku tyg gra pojawi się zlokalizowana na całym świecie bądź też wszyscy poczekają na nią jeszcze bardzo długo, bez poczucia bycia oszukanym ;0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych newsów ruskie dostaną gre na początku października a szkopy w listopadzie(znów się ta uber nacja zgłosiła jako pierwsza do beta testów w uni).

A cała reszta dostanie w 2012 ... zara pomyłka w 2010 jakoś pierwszy kwartał.

 

To nie wałek a teselacja, zresztą ludzie co się jarają grafami już o tym dawno wiedzą i chcą to mieć :P

Edytowane przez Zwykły User

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pcgameshardware.com/aid,695861/...reenshots/News/

 

małe porówanie dx10 vs 11 - szału nie ma widać lepsze cienie w dx11, a co się tyczy modeli to mam mieszane uczucia czy to aby nie czasem wałek.

hmm wygląda jakby wiecej poly, że niby to teslacja ? Nie wiem. Mogli by jeszcze z dx9 porównać bo chyba na takim trybie będę niestety grał póki nowej karty sobie nie kupie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko w ramach informacji: wczoraj wieczorem CoP pojawił się na torrentach oczywiście v RUS.

 

No to czekamy na pierwsze testy ,

a swoja droga niech dopracuja MP to i tak im sie gra sprzeda w milionach sztuk ,to klasyk wart swej ceny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na pierwsze testy ,

a swoja droga niech dopracuja MP to i tak im sie gra sprzeda w milionach sztuk ,to klasyk wart swej ceny .

Dokładnie to samo wcześniej zaznaczałem. Są genialne tereny na MP wiec aż żal tego nie wykorzystać. Może w S2 bedzie lepiej. Skoro na PC tylko się tak świetnie sprzedała. Naprawdę jakby wykorzystali 100% możliwości to byłaby to gra wszech czasów a nie "tylko" bardzo dobra i mega klimatyczna produkcja ;).

 

Kurcze skoro gra na torrentach to chociażby mogli ogłosić polskiego wydawce... Ja kupuje w ciemno no chyba ze opinie byłby skrajnie negatywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na pierwsze testy ,

a swoja droga niech dopracuja MP to i tak im sie gra sprzeda w milionach sztuk ,to klasyk wart swej ceny .

Grę kupię jak będzie PL premiera stąd w RUS jeszcze dziś zagram z ciekawości by zobaczyć czy 1) jest taka sama ilosc bugów jak w CS 2) zoptymalizowali silnik 3) ogólnie popatrzeć na 1 poziom. Dalej brnąc nie ma sensu gdyż jaka to przyjemność skoro rosyjskiego nie znam, a przecież w tej grze mamy fabułę.

 

Chętnie zobaczyłbym grę na dx11 ale z oczywistych powodów na to będziemy musieli jeszcze trochę poczekać choć widziałem już dziś kogoś screena z wyborem rendera gdzie dx11 był aktywny (a jak aktywny to do odpalenia) zastanawia mnie tylko skąd ruski wytrzasnęli hd 5xxx ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Mają za groszę spirytus, papierosy i kałachy to HD5xxx problemem raczej nie jest ;)

 

Ja najlepiej bawiłem się w multi z kolegą 1vs1 "na snajpy" dużo miejsc do skampienia;)

 

@Korn jak zagrasz to koniecznie zdaj relacje.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: Wersja dla restrykcyjnych: "Kolega za wschodu jest w posiadaniu nie działających prawidłowo płyt stąd czeka na właściwą płytę." -are you happy now ?

 

A wieści z frontu (czytaj: z rosyjskich forów):

 

O dziwo... jest dobrze! Przeczytałem kilkanaście komentarzy i komplementuje się ilość i jakość zadań pobocznych, lokacje są wielkie i bardzo dobrze zaprojektowane, mutanty dużo groźniejsze niż w poprzednich częściach i ogólnie całość sprawia wrażenie gry bliższej założeniom z 2004 roku. Co więcej podobno nie ma za dużo bugów! owszem pisze się, że czasami skrypt źle zatrybi, to gdzieś tekstura się posypie ale nie ma to startu do poziomu bugów z CN.

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na wersjach jakie posiadam gra zainstalować się nie chce, oczekuję na "normalniejsze" .iso

Mógłbyś nie psuć humoru tym co nie korzystają z torrentow i czekają na legalna wersje?

Niedługo będzie masa gameplaya do obejrzenia (już się pojawia) i relacji jak gra działa wiec, może te "pirackie opowieści" zachowasz dla siebie, ewentualnie na PW (zainteresowanym) byłbym wdzięczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok co prawda pisałem na ten temat w poprzednim poście myślałem, ze jest to zrozumiałe widać myliłem się

A, to może masz z GSC "permit" na te iso, ze według Ciebie wszystko jest OK?

Bo jeśli nie, to może ja ukradnę auto przetestuje/sprawdzę jak chodzi przez noc (bo planuje w przyszłości zakup takowego), a rano dostawie na miejsce-tez to będzie zrozumiale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...