Skocz do zawartości
LPKorn3324

S.t.a.l.k.e.r. Call Of Pripyat

Rekomendowane odpowiedzi

hmm to nie mam zielonego pojęcia :D Widziałem gdzieś inny sposób ale za cholerę nie przypomnę sobie gdzie to było ;

 

----

 

cos innego;

 

http://narod.ru/disk/14014298000/%D0%A0%D0...B%D1%8C.7z.html

 

Here is a bundle of small fixes that includes

Helix666 fix for max-detail texture,

fix for 3x-increased distance of view

fix for game blowouts in some quests (Gonta and way to Pripyat)

and some others.

 

Just try...

 

P.S. Helix666 fix (StalkerLoader.exe) is not recommended for 64bit systems. It works great on XP.

 

cy to działa rzeczywiście to nie wiem;

 

tak sobie przypomniałem - dla wszystkich którzy mają viste/7 w kazdym razie grają w dx10: zaznaczyliście opcje wolumetrycznego dymu i widzieliście go? Bo na 99.99% jestem wstanie powiedzieć, że nie zastosowano tego w grze w żadnym miejscu :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zła i dobra wiadomość, która chcecie pierwszą??

 

Dobra: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=3658 może nawet w tym roku dostaniemy grę.

Złą: na forach ludziska psioczą na Cenege za ich polonizacje i jest chyba ziarno prawdy w tym.

Po odkryciu ścieżki do centrum Zone’u,

Fotorealistyczne obszary Zone – miasto Pripyat, stacja kolejowa Yanov, fabryka Jupiter, wioska Kopachi i inne, szczegółowo odtworzone.

 

zona i kopachi mnie rozwaliły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy :)

 

Tymczasem do końca października pojawi się pierwsza łatka 1.6.0.1, a w jej skład wejdzie m.in prawidłowe użycie teselacji dla dx11, możliwość ustawienia suwaka tekstur na max w sys 32-bit i kilkanaście mniejszych poprawek związanych z zadaniami. Rewolucji tu nie ma bo CoP na szczęście premierowo wyszedł całkiem dobrze sklejony bez większych błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musi być 64-bit

 

uruchom jako admin:

 

bcdedit /set IncreaseUserVa 3072

 

i masz tekstury na maxa

Prosiłbym trochę jaśniej. Gdzie dokładnie, co dokładnie, jak dokładnie itd. :wink:

 

A propos samej gry...mam wersję rosyjską...nie bez trudu odświeżyłem ten piękny język :wink: i jestem o krok od Prypeci...

 

In minus: 1.) tylko 3 lokacje <_<, 2.) w zasadzie żadnych nowości...to samo "danie główne" po raz trzeci :-| , 3.) powielanie starych błędów (o słabym ai, schematyzmie zadań i fabuły, niewidzialnych ścianach oraz innych sztucznych ograniczeniach tytułem przykładu...), 4.) okrojony ekwipunek i skromna jak na dzisiaj "prezencja" (grafika jest jak sprzed 2 lat).

 

O pozytywach mówiłem wcześniej. Podkreśle tylko: 1.) dobre "ogólne" dopracowanie i 2) nadal Stalker :wink: (choć najlepszy kilmat miała chyba część pierwsza). Ostatecznie to pierwsza gra od kilkunastu miesięcy którą skończę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Call of Pripyat trzecia odsłona postapokaliptycznej sagi wywoływała skrajne emocje na długo przed premierą już od dnia, w którym ją tak właściwie zapowiedziano. Projekt ten miał stanowić portal między pierwszą generacją gry, a pełnoprawną kontynuacją pod roboczą nazwą 'S.T.A.L.K.E.R. 2'. Od tego czasu słychać było głosy pełne krytyki poddające w wątpliwość sens powstania takiego "zapełniacza", który miał się okazać grą słabszą od i tak już szeroko krytykowanego Clear Sky. Czy GSC Game World zgodnie z powiedzeniem "do trzech razy sztuka" wreszcie dostarczyło produkt wart pełnej rekomendacji czy też potwierdzić się miały negatywne przepowiednie, które z pewnością wyczerpały by limit zaufania do ukraińskiego developera? Na to i wiele innych pytań postaram się odpowiedzieć w poniższych akapitach.

 

Zapraszam do lektury! :)

 

http://stalker.funday.pl/readarticle.php?article_id=63

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna recenzja, chociaż chyba zbyt mało krytyczna. Stalker, to Stalker, ale...lata lecą.

 

...Odpaliłem przed chwilą CS zpodanym przez ciebie polepszaczem tekstur. Wygląda to o wiele lepiej niż CoP.

 

Może skuśiłby się ktoś o miniporadnik do CoP, z uwzględnieniem poprawek graficznych :wink: . Jak podciągnąć w7ygląd CoP do poziomu CS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fakt ze sie ludzie jeszcze podniecaja ta gra , pierwsza czesc byla dlugo oczekiwana przelomowa gra ,

druga niejako lekkim odswierzeniem ( dodano ladne SunRays ) trzecie wydanie to przyslowiowy odgrzany lekko zalatujacy staroscia kotlet .

 

Widac ze oni tam w tym GSC wlozyli MINIMUM pracy w ta czesc gry , jak na dzisiejsze czasy i mozliwosci sprzetowe

gra przecietna .

 

Szkoda , bo gdyby tak posluchali propozycji na roznych forach to mozna by zrobic z tej gry super hita

tylko trzeba by popracowac a nie zbijac baki .

Nawet level designerzy sie nie napracowali bo pewniakiem 50% tego co mamy posiadali juz kilka lat temu .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się podniecają ?hmm, być może dlatego, że w końcu wyszedł produkt taki jaki miał wyjść (to wnioskuję po recenzji wyżej).

Sam jestem na 1/4 CS i przestałem grać ze względu na bugi, teraz czas skończyć i wziąć się za CoP :)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fakt ze sie ludzie jeszcze podniecaja ta gra , pierwsza czesc byla dlugo oczekiwana przelomowa gra ,

druga niejako lekkim odswierzeniem ( dodano ladne SunRays ) trzecie wydanie to przyslowiowy odgrzany lekko zalatujacy staroscia kotlet .

 

Widac ze oni tam w tym GSC wlozyli MINIMUM pracy w ta czesc gry , jak na dzisiejsze czasy i mozliwosci sprzetowe

gra przecietna .

 

Szkoda , bo gdyby tak posluchali propozycji na roznych forach to mozna by zrobic z tej gry super hita

tylko trzeba by popracowac a nie zbijac baki .

Nawet level designerzy sie nie napracowali bo pewniakiem 50% tego co mamy posiadali juz kilka lat temu .

Chcesz mieć dobrą graficznie grę czy coś co ma nieprzeciętne misje i klimat? Ostatnio wszyscy psioczą na gry, że są nudne, z konsoli itp a jak się pojawia stalker to słyszę, że grafika jest "stara" :damage_wall: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta grafika jest rewelacyjnie klimatyczna. Textury ostre jak żyleta, łatwość modowania i wymienia na coś lepszego. No i buduje taki klimat że masakra.

Nawet dziś zmodowany SoC i CS wyglądają rewelacyjnie i działają bardzo ładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam znowu wielką prośbę do was!! Kontretnie dla posiadaczy ROSYJSKIEJ wersji gry. Czy moglibyście wrzucić tutaj plik "gamedata" z głównego folderu gry? Wnerwia mnie to angielskie niedokładne tłumaczenie, więc wole oryginalne. Rosyjski umiem.

 

Ten folder waży zalednie 1MB!!!

 

Z góry dziękuje za poświęcony czas, pozdro STALKERZY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie jak pisałem na pw nie wiem jakie wy macie wersje gry ale dotąd ORYGINALNIE wyszła tylko wersja ROSYJSKA, a ang to są wszelkie translatorowe tłumaczenia, które właśnie wrzuca się do gamedata. Oryginalny plik językowy to jeden z .db najpewniej w localization (u mnie ma 170 mb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świtnie, w takim bądź razie biorę się za tłumaczenie na Polski. Napewno moje spolszczenie wyjdzie wcześniej niż polska wersja ;P

 

EDIT: już obczaiłem co i jak. Niestety mam złe wieści, gra nie widzi polskich znaków, więc tłumaczenie odbędzie się na podstawie polskiego szybkopisanego bez ą, ó, ś, ż, ź, ł niestety, ale nic na to nie poradze.

 

Btw. fajna taka zabawa w tłumaczenie, przynajmniej wiem OCB z grze, bo tak to zawsze nie chciało się czytać ;p

Edytowane przez Razan_r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...