Skocz do zawartości
LPKorn3324

S.t.a.l.k.e.r. Call Of Pripyat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Otóż mam problem ze S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat.

Mój problem obrazuje screen

 

post-157445-1256726207_thumb.jpg

 

Na Win Xp śmiga aż miło a na Win 7 ten błąd wyrzuca

Wiem że mam kiepską grafę ale chyba powinno chodzić na Win 7 skoro na Xp daje radę

Proszę o odpowiedzi...

Może ktoś się spotkał z takim problemem już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamezilla.pl/content/stalker-ze...osob-jak-poprze

 

Lektor wraca. Problem w tym ze i tak ja kupuje wersje ger a potem albo zainstaluje spolszczenie albo "zangielszczenie".

Fajnie. Mimo, że zapoznałem się już wersją "orygibnalną", tym niemniej pewnie i tak wezmę wersję polską. Gra jest naprawdę dobra (mimo odtwórczości, ograniczeń i archaizmów...ten kilmat powala :wink: ).

 

Są jakieś dokładne dane co do dasty wersji polskiej?

 

p.s.

 

Po raz nie wiem który...są jakieś paczki tekstur do CoJ? Chodzi o polepszenie grafiki. U mnie nadal, mimo obsługi dx10, gra wygląda słabiej niż CS.

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko. Mam problem, grałem sobie w gierkę i wszystko było oki do momentu kiedy nie doszedłem do miejsca gdzie wychodzi się z podziemi, wychodzę po drabince na zewnątrz gra zaczyna się ładować i nagle BAMM wywala mnie do windowsa :-/ . Nie wiecie co może być tego powodem??? JEDNA PROŚBA DO NIEKTÓRYCH MĄDRYCH CO CZYTAĆ NIE UMIEJĄ. NIECH wam to ktoś przeczyta i przetłumaczy, i nie piszcie żebym kupił orginał, bo puki co nie ma go u nas.

Jedna prosba, skoros taki madry to zerknij do slownika, a póki co, na google poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jesteśmy miedzy młotem a kowadłem, mamy przymykać oko w nieskończoność ale właściwie co z tego ze gry nie ma, to nie oznacza ze trza pirata ściągać. Ja mam 2 stalkery org i bardzo czekam na CoP ale ni gram na ruskiej wersji. Albo topic zamkniemy i zrobimy bananowy kisiel albo po prostu każdy bedzie w miarę grzeczny ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Hammer26

Może wy mi pomożecie. kiedy ładuję mi się gra w pewnym momencie wywala mnie do windowsa i wyskakuje mi błąd, mam ruską wersję gry i nie bardzo wiem jaki może być powód tego że tak się dzieje.

post-177496-1257097711_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia czy nie pirat czy nie , wyskakuje ten komunikat jak brakuje bibliotek od dx-a. Także wystarczy zainstalować najnowszą paczkę directx-a.

 

Hmm...

Przecież w Win 7 jest od razu zainstalowany directx bodajże 11

Skoro inne gry śmigają jak trzeba na Win 7 np.S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl,Necrovision.... to czemu akurat STALKER Call of Pripyat nie chce śmigać???

Ma ktoś jakieś pomysły???

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko dx11 - kilka plików na krzyż :wink: . Zaktualizowanych bibliotek dx9/dx10 nie posiada :wink:

Masz całkowitą rację :wink:

Zainstalowałem directx_aug2009_redist i STALKER śmiga:))

Dzięki @sideband:))

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenega robiła wszystko co mogła aby wydać jak najszybciej bo fanowska polonizacja już jest na ukończeniu.

Jak by wyszła a oni nadal by podawali datę premiery gry "nie wiadomo" to dostali by mocno po kieszeni z wiadomych względów. Ludziska by sobie wgrali PL na to co mają po rusko/angielsku i jazda.

 

Efekt jest taki że gdzie 2 się bije tam my korzystamy i z 2010 "nie wiadomo" kiedy mamy ten miech(data pewnie w przybliżeniu) ale kto by się spodziewał takiego obrotu sprawy? Tylko się cieszyć i modlić o jak najniższą cenę w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...