Skocz do zawartości
LPKorn3324

S.t.a.l.k.e.r. Call Of Pripyat

Rekomendowane odpowiedzi

cóż skoro jesteś o tym przekonany mimo, że gry jeszcze nie odpaliłeś to pozostaje tylko przyjąć to do wiadomości

 

Co do Metro to trzymam kciuki i tyle, projekt jest na tyle tajemniczy, że nie można o nim się jakoś konkretnie wypowiedzieć.

Dokładnie... ja nie prorokuję tylko wyrażam swoje obawy co do kolejnej odsłony Stalker'a. Klimat gnije moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie gra już dotarła z gram.pl ,wersja z numerkiem 1.6.0.1 czyli chyba już z jakimś patchem ,dopiero zacząłem grać ale już wiem że nie żałuje wydanej kasy polski lektor rządzi.

Pocztówki są po prostu zayebyszte :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie u kogo zrobie upgrade exo pancerza - chodzi o hydraulic servo system ;)

zanioslem narzedzia do kalibracji do kolesia i nie moze on zrobic akurat tego ulepszenia,a bez niego troche wolno sie chodzi :) pomozcie

Jak nie jeden to drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam ale jak 1 ani 2 nie daje rady czegoś zrobić przy eqzo to trzeba iść z tym do mechanika w bunkrze naukowców, on robi rzeczy niemożliwe.

A przyniosłeś 3 zestaw narzędzi (calibration tools) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

lamerskie pytanie - gdzie się schować przed emisją zaraz na początku gry koło stacji benzynowej i dziury w ziemii?

pomyśl :)

 

Jak polska wersja gry? Lektor znów trzyma poziom? A jak z multiplayerem, grał ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lamerskie pytanie - gdzie się schować przed emisją zaraz na początku gry koło stacji benzynowej i dziury w ziemii?

To miejsce powinno być zaznaczone żółto (tak jak zadanie), a jak masz antybiotyk to zrób z niego użytek.

 

Ogólnie to gra wymiata tylko brakuje jeszcze pojazdów.

Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miejsce powinno być zaznaczone żółto (tak jak zadanie), a jak masz antybiotyk to zrób z niego użytek.

no właśnie to mnie zmyliło bo tam tylko widziałem głęboką wyrwę i próbując zejść spadałem. ale znalazłem wejście do tuneli i jest git. dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra

chyba buga mam

mam wszystkie papiery z laba x8 i nic sie nie dzieje

ide do wojskowego i nawet nie moge z nim pogadac

zostal mi jeden aktywny quest

squad skat: find source of electrical impulse... zadnego znacznika na mapie - nie wiem co robic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem nie chodzi o tą leśniczówkę w Zatonie ??

w leśniczówce byłem ale tam nikogo nie ma

 

Zadanie te dostaje od brodacza bo zlikwidowaniu bandytów w zatonie (atak na statek).

 

Jest tak:

 

Nowe zadanie:

 

Transakcja: Spotkaj się ze stalkerami koło strażnicy.

 

A brodacz mówi : "Idź do straźnicy tam są nasi chłopcy od nich dowiesz się szczegółów."

 

Tylko gdzie ta strażnica?

Edytowane przez Gromitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sarkazm

Podchodzisz do znaku o minach od strony tego słupa i później lecisz do następnego białego słupka i nów i znów, kamień z żołnierzem białe słupki i siatka i tak dalej.

 

@Gromitek

Idziesz za dźwigi w dokach tam pod górę i po lewej stronie tej "fabryki" muszą stać stalkerzy, podchodzisz do nich gadka i dalej się kręci. Leśniczówka(dziwna nazwa) ale tam właśnie powinieneś iść.

 

@GenghisKhan

Po wyjściu z X8 powinieneś dostać wiadomość że dowódca wojskowych chce pogadać na osobności i idziesz do bazy w Prypeci. Po tym dostajesz info żeby rozwalić antenę monolitu co = możliwością zawiadomienia głównego dowództwa z poza zony itp. Chyba coś tak, odpal save od nowa lub cały level.

 

@kredek

Na moście od strony "leśniczówki" jest rozwalony gazik na moście i w skrzyni ma dokumenty i klucz, po drugiej stronie mostu od strony "oczyszczalni" jest 2 samochód ale spadł z mostu i w nim jest sejf z kluczem i papierami.

Edytowane przez Zwykły User

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no fakt, dużo misji w CoP jest na zasadzie że tylko o określonej porze można je wykonać i/lub mają dany czas na ich wykonanie po którego minięciu misja jest anulowana.

 

Tą co piszesz Gromitek też zonka z nią miałem(teraz sobie przypomniałem) lecę ją wykonać ale że mam dużo złomu w plecaku to zaraz gość siadł na [gluteus maximus], myślę sobie do pupy takie granie trza wracać na barkę spieniężyć graty i się odciążyć. No to lecę do barki a tu zadanie anulowane lol bo stalkerzy nie czekali na mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a jak ze sprzętem opłaca się zbierać uszkodzoną broń - ponoć ktoś naprawia za darmo.

 

Jak zobaczyłem że artefakty po anomaliach się odradzają to chyba można se dać spokój z kolekcjonowaniem złomu. (w skrzynce mam już z 50 szt kałacha :lol2: )

 

ps: Jaką broń polecacie na mutanty - na krótki dystans ?

Edytowane przez Gromitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak dojść do śmigłowca, który jest na pagórku niedaleko „anomalii cyrk”? Za żadne skarby nie da się wspiąć na pagórek, aby dojść do tego śmigłowca. :angry: Czy może jest inne przejście pod ziemią czy coś? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak dojść do śmigłowca, który jest na pagórku niedaleko „anomalii cyrk”? Za żadne skarby nie da się wspiąć na pagórek, aby dojść do tego śmigłowca. :angry: Czy może jest inne przejście pod ziemią czy coś? :blink:

Pogadaj z Noe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gromitek

Na początku tak bo masz słaby wykrywacz i lichy kombinezon = łatwo o zgon w anomalii, jak nawet przeżyjesz to dostajesz baty od promieniowania, ognia lub fal psi. Czyli tak średnio fajny interes, szczególnie że na początku to mało bandaży, apteczek i radów masz.

Na dobrą sprawę tylko karabiny się opyla zbierać z nie większym uszkodzeniem jak 3 kreski. Do tego tą lepszą bo za zwykłego AK słabo płacą.

 

Grając to używałem prawie zawsze AC96 + GP37 ale bardzo fajnie radzi sobie z mutantami spas(pompka). Albo ta rewolwerowa strzelba.

 

@zingo

Na samym początku gry, jak ją zaczynasz zawsze spotykasz 2 stalkerów(pierwsi stalkerzy napotkani w grze) ty idziesz z tego płaskowyżu a oni idą w twoją stronę i dowódca po zagadaniu o helikoptery od razu kieruje cię do Noego, więc trza czytać uważnie co pisze w dialogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...