Skocz do zawartości
LPKorn3324

S.t.a.l.k.e.r. Call Of Pripyat

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Spóźniony zapłon ale tak ostatnio mam.

Dopiero zacząłem ciupać w CoP.

Niestety to co ujrzałem na ekranie monitora to jakbym się cofnął w czasie z 5 lat dlatego potrzebuję trochę frykasów.

Atmosphere mod wychrzaniał mi grę (mam 2GB i winXP 32bit).

Czy jest jakiś modzik, który drastycznie poprawi grafę i będzie śmigał na 2GB ?

Pamiętam, że w pierwszym STALKERZE fajnie można było się bawić configiem.

Przyznam, że nie chce mi się szukać w całym wątku jakie to były komendy i może jest kilka podstawowych, które czynią z CoP inną graficznie grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/ na xp nie ma dx10, a on grze daje dużo (to, że efekty te z powodzeniem działały by na xp to inna sprawa), a do tego 2 gb raz to za mało stanowczo. U mnie na 2.5 GB na dx10 tekstury na max ustawione czyniły grę mniej przyjemną z tego co pamiętam, imho bez 3 gb nie ma co suwaka do końca przesuwać. Jednak wracając do myśli przewodniej - nie ma visty/7 = nie ma dobrej grafiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...zmartwiłeś mnie prawdę mówiąc bo w starym STALKER mam lepszą grafę po modyfikacjach configa.

Jakie były najprostsze komendy dające świetne efekty ?

 

 

EDIT

Nie istotne, nei chce mi się w nią grać. Gra jest kulawa jak kapitan Cook.

Do podstawowego STALKERA jakieś lata świetlne.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atmosphere mod zdecydowanie poprawił wygląd gry, ale za to zawalił 1280MB pamięci na grafice w kilkanaście minut przez co gra zwolniła i stała się niegrywalna :( Pomogło zmniejszenie widzialności.

 

Gram dopiero drugi dzień (wieczór) i gra się całkiem nieźle, choć w SoC czuć było lepszy klimat.

Jeszcze co do rozgrywki, to czy będzie się kiedyś opłacało naprawiać broń i ją sprzedawać ? Bo póki co na każdej naprawie (2-3 karabiny + 3 pistolety) traci się z 1500 waluty zamiast zarabiać :/

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieco dziwne pytanie, ale może akurat ktoś trafił na taką informację lub coś słyszał :wink: Czy wiadomo coś na temat wydania zestawu Shadow of Chernobyl + Clear Sky + Call of Pripyat? CD Projekt wydał kiedyś taki zestaw FEAR (First Encounter Assault Recon + Extraction Point + Perseus Mandate). Z resztą nie jest to niczym nowym. W każdym bądź razie przygarnąłbym taki zestawik Stalker.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Oficjalnie wsparcia nie ma. Można sie pobawić Xpadderem czy czymś, ale wątpie żeby to miało sens, bo interfejs sie kompletnie nie nadaje do obsługi padem, mowa o inventory oczywiście. Co najbardziej lubie w konsolowych portach, to że obsługa pada jest od kopa w większości przypadków, a interfejs jest do nich dostosowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto. Ta cześć ma moim zdaniem najmniej bugów i nawet bez modów da sie grać (oczywiśćie jest masa ciekawych modów na grafe itd ;]). Grafika bardzo dobra, miejsami troche gorzej miejscami bardzo dobrze. Ale najważniejsze: cały czas czuć zajebisty klimat stalkera. Tylko wóda + smołk + artefakty + g36 i jazda ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wyglada ciekawie Features - : MISERY Mod for S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Mod DB

 

chyba przysiade drugi raz do stalkera :)

 

Właśnie pobieram. Mam nadzieję, że jest w wersji EN, bo na filmiku widzę RU, a z rosyjskim u mnie słabo... ;/

Tak coś czułem, że warto zostawić CoP na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zakupiłem gierę w biedronce za niecałe 10zł. Problem w tym że miałem kłopot z zainstalowaniem ponieważ bardzo długo czytało płytę. Po kilku próbach jakoś się udało zainstalować ale niestety nie mogę odpalić gry.
Włączam ją ze skrótu ale absolutnie nic się nie dzieje.
Czy trzeba coś dogrywać ?
Mam windowsa 7 64bit oraz radeona 5870.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden ze skrótu.
Ile zajmuje Ci gra oraz ile zawiera plików ?
U mnie 4.80GB, zawiera 83 pliki oraz 7 folderów. Może coś się jednak nie doinstalowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden ze skrótu.

Ile zajmuje Ci gra oraz ile zawiera plików ?

U mnie 4.80GB, zawiera 83 pliki oraz 7 folderów. Może coś się jednak nie doinstalowało.

U mnie tak samo, więc zainstalowało się wszystko.

Śmiga bez problemu Win 7 x64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś udało się odpalić ale teraz wyszło że klucz niepoprawny Dołączona grafika
Nie wiem o co chodzi ale już nie mam cierpliwości z tym walczyć.
Dobrze że gra mnie kosztowała tylko niecałe 10zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może błąd w druku, zamiast I L zamiast 0 spróbuj O, zamiast B może być 8 Dołączona grafika czasami cyrki sąDołączona grafika

Nie działa. Próbowałem kombinować. Pomogłem sobie z uruchomieniem gry w inny sposób.

Czy ta gra zawsze tak długo wczytuje plansze ?

Czekam ok 5 minut na komunikat Naciśnij dowolny klawisz.

Edytowane przez rrG73JH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...