Skocz do zawartości
LPKorn3324

S.t.a.l.k.e.r. Call Of Pripyat

Rekomendowane odpowiedzi

sciagam dopiero Dołączona grafika

i jak? sprawdzales ten mod? bo mi powiem szczerze to nie chodz (widze czarny ekran nawet na minimalnych)

 

E:

wlasnie wrzucilem patcha 2.0.1 i juz w ogole stalo nie niegrywalne. widze kwadraty zamiast obiektow

Edytowane przez moe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie smiga z wersją stalkera z biedronki. jako, ze COP przeszedlem nie ciagnie mnie do jakiegos intensywnego grania. a i ponoc Misery zawsze bylo trudne. jak wlaczylem z menu black road to mi szczena opadla. 

czerń totalna. nóż i latarka, a podemna z 10 szt zombie z bronią, zmutowane psy i przylazlo coś na dwóch łapach co zaczeło trzęść glębą aż padłem.

ooo coś takiego, ale bez zasilania Dołączona grafika

 Dołączona grafika

za to wschód słonca piękny.

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie smiga z wersją stalkera z biedronki. jako, ze COP przeszedlem nie ciagnie mnie do jakiegos intensywnego grania. a i ponoc Misery zawsze bylo trudne. jak wlaczylem z menu black road to mi szczena opadla. 

czerń totalna. nóż i latarka, a podemna z 10 szt zombie z bronią, zmutowane psy i przylazlo coś na dwóch łapach co zaczeło trzęść glębą aż padłem.

ooo coś takiego, ale bez zasilania Dołączona grafika

 Dołączona grafika

za to wschód słonca piękny.

z tym poziomem trudnosci to oni sami chyba nie wiedza dokladnie czego chca. w wersji 2.0 ludzie pisza, ze masakrycznie trudny a w 2.0.1 to kaszka z mleczkiem. ze skrajnosci w skrajnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...