Skocz do zawartości
LPKorn3324

S.t.a.l.k.e.r. Call Of Pripyat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

Animacje ogólnie przydało by w tej grze od nowa zrobić. Kucanie, chodzenie, bieganie, skakanie a nawet trzymanie broni :P Te skręcone nogi podczas biegu w bok i tak niczego nie przebiją ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to oni tylko nowe mapy zapodaja , ( po czesci pewnie byly gotowe juz ponad 2-3 lata temu )

teraz sklejone do kupy i mamy nowe Stalkery , malo robic duzo zarobic takie obecnie motto tworcow gier.

Szkoda ale Pierwszego Stalkera to oni juz nie pobija , napewno nie w ten sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - przydało by sie animacje podrasować ale ogólnie jest ekstra. Nie moge sie doczakać, że w końcu side questy będą fajne. I jeszcze jedno - koleś nie gra na full w tym gameplayu - raczej na med bo low tekstury ak74 widze ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi grafika nie przeszkadza. Animacje owszem mogliby poprawić bo kuleją od 1 części. Bardziej bolą mnie mapy. Bieganie przez pola niczego wcale nie jest fajne. Pod tym względem cały czas wygrywa 1 część. No i nad czym by mogli pomyśleć... Coś jak DLC w F3. dodatkowe mapy w każdej części. Znaczy żeby można było dopiąć mapy z 1 2 i 3 razem ze sobą. Niestety wszelkie innowacje są chowane na rzecz S2.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to oni tylko nowe mapy zapodaja , ( po czesci pewnie byly gotowe juz ponad 2-3 lata temu )

teraz sklejone do kupy i mamy nowe Stalkery , malo robic duzo zarobic takie obecnie motto tworcow gier.

Szkoda ale Pierwszego Stalkera to oni juz nie pobija , napewno nie w ten sposob.

w ten sposób mogą :) wystarczy poprawić wiele drobnych aczkolwiek istotnych elementów jakie w 1 części zawiodły. Na prawdę jakby się przypatrzeć grze dokładnie to 70% jej sukcesu to drobne usprawnienia jak zbalansowane parametry broni, troszkę lepsze AI, odpowiedni skrypt pogody, system handlowania itp - przeważająca większość z tych usprawnień nie wymagała by wcale robienia nowych tekstur, efektów czy super zaawansowanych skryptów nie, wystarczyło by otworzyć notatnik i pozmieniać trochę cyferek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

LPKorn no tak niby takie detale ale tak naprawdę to trzeba by było znów usiąść nad grą i zacząć projektować wiele rzeczy od nowa, robić lepsze algorytmy itd a to już nie takie "hop siup" ;p Ja bym chciał zobaczyć w końcu wydaną dobrze chodzącą wersję a nie jak do tej pory, betatesty po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handel i parametry broni to się modami poprawi, niestety mapy i fabuła to już inna sprawa. Wolałbym uniknąć questów typu zabij 10 dzików. Brakuje mi też map typu Wild Teritory czy Bar z SoC. Bagna z CS to nie mój klimat. Niby spory teren, ale w większości to trawa. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handel i parametry broni to się modami poprawi, niestety mapy i fabuła to już inna sprawa. Wolałbym uniknąć questów typu zabij 10 dzików. Brakuje mi też map typu Wild Teritory czy Bar z SoC. Bagna z CS to nie mój klimat. Niby spory teren, ale w większości to trawa. ;/

No w CS też mi tego trochę brakowało. Mogli przecież wrzucić bar i WT do niego i dodać parę questów i troche zmodyfikować teren. Może to bedzie graniczny obszar na połódnie od prypeci ? Zobaczymy. Ja czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem klimatycznie tylko szkoda, że 2 lata minęły od premiery SoC a gra wygląda nie wiele lepiej.

jak dla mnie to ten silnik jest zaraz za crysisem więc nie wiem w czym można narzekać :)

 

premiera NIBY w listopadzie ale wcale taki pewien tego bym nie był ;)

 

Co do samej gry to oceniać będę jak przejdę, ale boję się, że Prypeć będzie dość mała.

Może tak być mimo, że GSC zarzeka się, że lokacje mają być wielkie to przyznano, że silnik ma ograniczenia w ilości wielokątów i po prostu więcej ponad jakąś granicę nie da się zbudować planszy.

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej klimatyczny trailer jaki widziałem.

Ktoś się postarał ;]

Co do samej gry to oceniać będę jak przejdę, ale boję się, że Prypeć będzie dość mała.

Może tak być mimo, że GSC zarzeka się, że lokacje mają być wielkie to przyznano, że silnik ma ograniczenia w ilości wielokątów i po prostu więcej ponad jakąś granicę nie da się zbudować planszy.

Z tego co mi sie wydaje to Prypeć powinna być duża i dokładnie zagospodarowana. Tak chyba zapowiadali i do tego podtytuł zobowiązuje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta Prypecia bedzie pewnie jak z Limanskiem, dosyc duze miasto ale co z tego jak byla tylko jedna mozliwa sciezka do przejscia przez nie.

Obym sie mylil. Martwi mnie jeszcze to ze cos jakby za szybko chca ta gre wydac i moze z tego wyjsc jeszcze bardziej zabugowany produkt niz CS, ale chociaz z drugiej strony jakichs wielkich zmian w silniku chyba nie robili wiec ten nieco ponad rok od przemiery CS moze chlopakom z GSC Game World wystarczyc na dopracowanie map i rozgrywki bo silnik gotowy juz wlasciwie maja. Jak myslicie?

Edytowane przez diggerx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok to i tak dużo. Mają engine i cześć map już zrobionych. Moim zdaniem spokojnie to wystarcza. Co do bugów to bedzie loteria - bo niezależnie od czasu GSC chyba nie lubi optymalizować swojego kody czyt. likwidować różnego rodzaju kwiatków. Poza tym chcą to wydać szybko aby sie w pełni skupić nad robieniem Stalkera 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś na forum Stalkera napisał:

Ogólnie rzecz biorąc jestem optymistą i mam nadzieję, że CoP w najgorszym wypadku będzie grą na poziomie CS, chociaż pięknie by było gdyby przewyższał SoC'a, no ale cóż trzeba też być realistą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam że nie ma co za dużo oczekiwać :) lepiej zostać mile zaskoczonym niż oczekiwać nie wiadomo czego. Silnik już trochę czasu ma na karku więc nie spodziewam się jakiś ekstra efektów wsadzanych na siłę by potem gra sypała błędami. Czekam na wersje z 3 epizodami w ładnym opakowaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...