Skocz do zawartości
regaciarz

Problem Z Proxy

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem sobie wczoraj router di-524, przy konfiguracji miałem duże problemy ale sobie jakoś poradziłem.

Nie mogę sobie poradzić z:

- nie działa mi proxy( mój provider takowe udostępnia, down nawet do 3 MB/s)

- nie działa mi także osiedlowy serwer dc++

Jeśli ktoś ma jakieś rady jak odpalić coś z tej listy to proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do DC++, w ustawieniach wybierasz na jakich portach TCP/UDP chodzi program. Wybierz sobie np. 9999, następnie tam gdzie się wybiera "Active" wpisujesz IP jakie daje twój provider (takie jakie na WAN dostaje router). Dalej w routerze, w zakładce przekierowania portów (Virtual Server) wpisujesz ip komputera na którym będzie chodzić DC++ i ustawiasz tam porty 9999.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś nie tak skonfigurowałeś...

 

1. Na komputerze z IP 192.168.X.X, na którym jest DC++, ustawiasz porty 9999 dla TCP i UDP oraz wpisujesz adres IP otrzymany od providera.

2. W routerze przekierowujesz porty 9999 na adres 192.168.X.X.

3. Istnieje możliwość, że porty 9999 będziesz musiał odblokować na firewallu komputera.

 

Ważne, żeby komputer z DC++ miał zawsze ten sam adres IP!

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robię tak jak piszesz ale nadal nie chodzi :/ z proxy problem jest po stronie komputera bo na ipodzie touch normalnie proxy śmiga :/ dc mi nawet na pasive nie chodzi

 

edit:

wszystko śmiga jak marzenie, musiałem przeinstalować windowsa( bluescreeny walił) i teraz i dc i proxy chodzi

Edytowane przez regaciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...