Skocz do zawartości
LukIT

Dziwnie Długi Czas Liczenia Seti@home

Rekomendowane odpowiedzi

Chciał bym się was poradzić, jakiś czas temu znów zacząłem liczyć dla ludzkości. Biorę udział w Rosettcie i Seti, jeśli chodzi o rosette jest wszystko ok, ale w SETI mam dziwny czas liczenia próbki. Po załadowaniu pokazuje mi że do końca liczenia próbki pozostało 231 godzin? Czy coś jest nie tak z moim BOINCiem? Wykluczam to bo niby Rosetta liczy się bez problemu po 3-4 godziny na próbkę?

 

Czy ktoś z was też spotkał się z taką dziwną sytuacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Chciał bym się was poradzić, jakiś czas temu znów zacząłem liczyć dla ludzkości. Biorę udział w Rosettcie i Seti, jeśli chodzi o rosette jest wszystko ok, ale w SETI mam dziwny czas liczenia próbki. Po załadowaniu pokazuje mi że do końca liczenia próbki pozostało 231 godzin? Czy coś jest nie tak z moim BOINCiem? Wykluczam to bo niby Rosetta liczy się bez problemu po 3-4 godziny na próbkę?

 

Czy ktoś z was też spotkał się z taką dziwną sytuacją?

szczerze mowiąc ja seti nie liczę ale

napisz jaki masz sprzęt

i po co liczysz SETI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sprzęt to Core 2 Duo T8100 @ 2.10 GHz 2GB RAM, a jeśli chodzi o Seti to chyba nie musze tłumaczyć...? Moim zdaniem to ma sens i tyle kiedyś liczyłem troszkę i chciał bym kontynuować. Nie wiem tylko z skąd takie kosmiczne czasy po 4 godzinach liczenia wciąż do końca 220h ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to napewno astropulse :) zrobcie sobie optymalki u mnie na e8500@4,3ghz bez optymalek liczylo probke 35 godzin, a po wsadzeniu optymalek na SSE 4.1 liczy 7-8godzin. no chyba ze nie chcecie astropulse to optymalki pod seti enhanced, albo jedno i drugie :)

Edytowane przez kooboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...