Skocz do zawartości
turkuć

Według WAS najlepdszym sklepem komputerowym jest .........

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ?

Liczy się : CENA, zaopatrzenie i sklep internetowy

Bardzo prosze o odpowiedzi, przygotowyje się do zlożenia nowego zestawy za moje cięko odłożone i uciułane pieniądze .

Bardzo prosze o pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie podales jakie miasto :) no chyba ze planujesz jezdzic z jednego konca kraju na drugi zeby zaoszczedzic pare zl (paliwo/bilety tez kosztuja :)

2. Obstawiam ze sporo postow bedzie zawieralo nazwy Action oraz wszelkie gieldy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy skąd jesteś, jak mieszkasz w Wa-wie to najlepiej idź na WGK, ceny są tam ogólnie niższe niż w sklepach. Na samej giełdzie jest taniej, ale ewentualnie możesz wejść na jej serwis http://www.wgk.waw.pl i tam do e-sklepu i jak tam zamówisz zestaw to Ci go nie plombują i możesz w nim grzebać nie tracąc gwarancji. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.simmtech.pl

 

A tak wogóle chłopaki z simmtecha, robię wam darmową reklamę :lol: :lol: :lol: Ale fakt, że są najtańsi, przynajmiej w moim mieście....tylko nie ma wszystkiego w ofercie :? Ale spoko sklep!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.simmtech.pl

 

A tak wogóle chłopaki z simmtecha, robię wam darmową reklamę :lol:  :lol:  :lol:  Ale fakt, że są najtańsi, przynajmiej w moim mieście....tylko nie ma wszystkiego w ofercie :?  Ale spoko sklep!!!!!

W Łomża City też mają swoją placówkę :) Za sprawą cen i fajnej obsługi przejęli chyba 100% lokalnego rynku :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ?

Liczy się : CENA, zaopatrzenie i sklep internetowy 

Bardzo prosze o odpowiedzi, przygotowyje się do zlożenia nowego zestawy za moje cięko odłożone i uciułane pieniądze .

Bardzo prosze o pomoc !!!

www.pcprojekt.pl nie tylko wirtualnie. Sa w Krakowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.simmtech.pl

 

A tak wogóle chłopaki z simmtecha, robię wam darmową reklamę :lol:  :lol:  :lol:  Ale fakt, że są najtańsi, przynajmiej w moim mieście....tylko nie ma wszystkiego w ofercie :?  Ale spoko sklep!!!!!

Też lubiłem ten sklep , ale chłopaki mi podpadli , gdy kupowałem

komp. dla dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ?

Liczy się : CENA, zaopatrzenie i sklep internetowy 

Bardzo prosze o odpowiedzi, przygotowyje się do zlożenia nowego zestawy za moje cięko odłożone i uciułane pieniądze .

Bardzo prosze o pomoc !!!

www.pcprojekt.pl nie tylko wirtualnie. Sa w Krakowie...

Do wczoraj ich lubilem ... ale po tym jak chcialem u nich wczoraj fakture poprawic bo do Kielc musialem ja wysłac ... odesłali mnie do ksiegowej zeby NOTE KORYGUJACA WYSTAWILA .....no to se mysle ... ok dzwonie do ksiegowej .... A ONA NA MNIE Z PYSKIEM .... nota korygujaca to jest nota do faktury i ja sprzedajacy wystawia !!! ona moze to za nich wydrukowac a oni teoetycznie moga to poswiadczyc i bedzie w porzadku .... ale to jest odwalanie roboty za nich!!!!

 

I w ten oto sposób jutro jade zrobic tam rozpierduche!!!

 

<span style="color:red;">[ciach!]</span>le .... od tej pory wole przeplacac w BIT'cie ... drukarke tam kupilem o 10 zl drozsza niz w PCProjekcie ale fakture mi od reki poprawili!!!... TEN SAM BŁĄD NA NIEJ BYL!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erio: Taka drobna sprawa w sumie (swiat sie nie zawali) a taki problem robisz, nie szkoda zdrowia? Ja na takie drobne problemu i rozne sytuacje wybuchowe mam wlaczonego ignora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral, najnizsze ceny w trojmiescie.

Link: www.gral.pl (na stronie sklep i katalog).

popieram, jutro (właściwie już dziś) robię tam zakupy :wink: i z tego co widzę, ceny są tam niższe niż w wielu innych e-sklepach komputerowych (np. niż w komputroniku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osob z Warzszawy i okolic polecam sobota-niedziela od 10 do ok 14 gielda pod Stodołą ( WGK). Nie wiem czy da sie qpic taniej.. napewno nie w wa-wie.Niestety sporo jest tam slabych sprzedawcow :( Ale niektórzy potrafia uczciwie doradzic ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...