Skocz do zawartości
kutasss

Jak Wyłączyć Grafikę Pci-e?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chodzi mi o całkowite wyłączenie jej, tak aby w trybie oszczędzania energii z Cool n Quiet, i korzystaniu z grafiki zintegrowanej 7025, - ta na porcie PCI-E, była niewidzialna dla SO [Vista 64]. A także, by wentylator na niej nie chodził. Generalnie ma być zimna, cicha i nieobecna. W zaawansowanych opcjach zasilania dla opcji: Magistrala PCI-E, ustawiłem na "Maksymalny poziom oszczędzania energii" w zależności od stanu łącza. W biosie mam IGP>PCI>PCI-E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chodzi mi o całkowite wyłączenie jej, tak aby w trybie oszczędzania energii z Cool n Quiet, i korzystaniu z grafiki zintegrowanej 7025, - ta na porcie PCI-E, była niewidzialna dla SO [Vista 64]. A także, by wentylator na niej nie chodził. Generalnie ma być zimna, cicha i nieobecna. W zaawansowanych opcjach zasilania dla opcji: Magistrala PCI-E, ustawiłem na "Maksymalny poziom oszczędzania energii" w zależności od stanu łącza. W biosie mam IGP>PCI>PCI-E.

a co się dzieje ja wyłączy ja w menadżerze urządzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyświetla mi jej wtedy w Personalizuj/Ustawienia Ekranu. [Wcześniej miałem 4 monitory, aktualnie mam 2 dla 7025]. Natomiast nadal wentyl wieje jak wiał na niej, straciłem też w programie Riva Tuner możliwość ustawienia %fana i OC - te opcje zniknęły. Patrze jeszcze, ale na razie tyle widzę. [zresztą wyłączyłem ją w menedżerze już wcześniej - tylko nie napisałem]. W każdym razie dzięki, za szybą reakcję.

 

Ps. Zastanawiam się miedzy ACPI a ACPI 2.0, aktualnie mam włączone obie - jednak nic to nie zmienia. Wiatrak na Gpu nadal wieje.

Edytowane przez killov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...