Skocz do zawartości
jasiczka

Klawa Do 100pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj zalalem sobie piwkiem dosyc nowa Klawiatura Genius ErgoMedia 700.

ogolem to umarla na maxa ale jeszcze ja tam jakos susze na balkonie. szczerze watpie zeby siei ogarnela bo juz zaczela szalec.

 

no to juz moge zaczac poszukiwania fajnej nowej klawy :>

 

chce jakas fajnei wygladajaca chyba wkoncu bo ten ergo nie dal mi jakiejs uber wygody na ktora liczylem wiec mam gdzies juz te ergonomiczne i lamane biggrin.gif

 

wyglad jakosc cena to sa cechy mojego nowego skarba.

glownie uciekam od tych takich zwyklych prostych logitechow ktore kazdy proponuje ...

 

i pomyslalem sobie ! ze taki REVOLTEC Lightboard XL 2 jest calkiem fajny... myslalem tez o OCZ Alchemy Elixir II ale ona wydaje sie taka malutka ... ale kto wie, wyglada fajnie i ma dobre opinie ;)

 

co myslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch skłaniałbym się raczej ku Revoltecu sam kiedyś myślałem nad wersją advance(mniejszą) tej klawy, jednak docelowo kupiłem prostego Labteca za 45 zł :lol2:. Z racji że doszedłem do wniosku że podświetlana klawiatura to tylko gadget. Co do OCZ to nigdy o tej klawiaturze szczerze mówiąc nie słyszałem, wiec zamiast nie zastanawiał bym się raczej nad jakimś Logitechem np. Logitech ULTRAX PREMIUM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...