Skocz do zawartości
Gość

HILFE!!!! ŁAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Suchar na powitanie: Wchodzi facet do windy,patrzy a tam wąż myje nogi:)))

 

Dobra...przejdźmy do rzeczy.Problemik mam nie lada.Musze napisać na pracę semestralną instalacje i konfigurację GRUBa a nie mam skąd <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> polskiej stronki o tym,bo nikt chyba jeszcze o tym nie pisał po polsku,co innego z Lilo,bo to chyba każdy zna....Zna ktoś może jakiś www na ten temat?

 

Wiecie może ludziska czy jest jakiś rpm do poprawnej instalki Sound Blastera 5.1? Chodzi o to,aby pracował on w systemie 5.1 czyli na wszystkich 6 głośnikach,z pełnym wykorzystaniem efektów jakie posiada.

 

No i trzecia sprawka: Jest może jakiś programik podobny do 3D STUDIO MAX pod linuxem?A jeżeli nie to jest tego jakiś rpm?

 

Pozdrowionka dla ekipy TWEAKa :)

 

 

 

Surge0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze sie wtrace ale mam podobny problem :) a mianowice taki mialem dwa systemy no i pewnego dnia musialem zrobic formacik windy no i po formacie jak sie orientujecie znilko mi groub czy jak to siew pisze :) nie wiecie jak to przywricic na linuxie RED HAT 9.0 w mandreku byla taka fajna zakladka uruchamianie i tam sie konfigurowalo to no ale tutaj tego nie widze, jak narazie musze startowac z dyskietki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gruba mozna przywrocic poprzez uruchomienie Linuxa i wpisanie:

grub-install /dev/hda <- MBR mastera na 1 kanale IDE.

wyskakuje mi cos takiego

 

[root@sharki root]# grub-install /dev/hda

/dev/hda does not have any corresponding BIOS drive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...