Skocz do zawartości
MeHow

Telewizor Lcd 40'' Fullhd Do 2900pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym sprawić sobie telewizor LCD, 40'', FullHD, niestety nie mam zielonego pojęcia na co uważać, co wybrać itd. Czy mógłbym prosić o radę, ewentualnie jakieś propozycje? Budżet wynosi 2900PLN, w razie uzasadnionych przypadków można go minimalnie nagiąć w górę 8O.

 

Pozdrawiam,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie źródło sygnału (główne zastosowanie), nasłonecznienie pokoju?

 

Sam szukam ostro. Z LCD brałbym pewnie coś Samsunga na LED (dobre matryce, współpraca z PC, design). W tym przedziale cenowym, z nowszych modeli jest LE40B551. Niby ok, ale z tego co widzę ma sporego input laga - musisz to sprawdzić.

 

Dla siebie wezmę chyba plazmę i będzie to pewnie Samsung PS50A551 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już coś brać to od Samsunga, Panasonic i Sharp. Toshiby Regza też są całkiem dobre do sygnału SD. Do HD też nie najgorsze. Ja osobiście planuje dokupienie drugiego TV tylko i wyłącznie do HD i podłączenia kompa oraz konsol X360 ( i za niedługo PS3). Także każda rada się przyda. Ta plazma co mam obecnie będzie w drugim pokoju co jest podłączone DVD i sygnał SD/HD ( kablówka i dekoder UPC).

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...