Skocz do zawartości
poca

Fuck! Okradli mnie :(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 05_03_1992

kurcze tak czytam ten topic... i dochodze do wniosku, ze kupie sobie palke teleskopowa :D co by sie stalo jakby mnie "policja" :lol2: zlapała z taką pałką na osiedlu tzn. przeszukała i wyczaiła (nasi lubią przeszukiwać :lol2: :lol2: )

u mnie w szkole (mam 14 lat; pierwsza gimnazjum) juz nieraz widzialem jak dorwali kogos w kiblu i zwineli telefon, albo nawet na korytarzu, dorwa i nawet czasem nic nie zabiora tylko pobija sobie "dla zabawy" (nawet na oczach nauczyciela!!!! :mur: :mur: :mur: ) i pojda

mnie tak co 2 dni dorywaja ale moje szczescie ze mialem jednego dresa w 6 klasie (margines totalny) i mnie [oczywiscie wbrew mojej woli :lol: ] "utwardzał " <_< toteż teraz nawet jak mnie 3 dresów z drugiej-trzeciej dorwie zapedzie do konta i pobutuje troche to i tak mnie nie boli, albo boli malo :D moze temu ze nie chca mi za duzej krzywdy zrobic.....-> chociaz koledzy z klasy sa nie tak jak ja butowani i sa cali fioletowi z siniakow :mur:

ale tak mysle jakby mi mial ktos kiedys cos zwinac to wole sie o pale postarac :D

pozdr

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pioorek

 

tuz pod mostkiem. czytalem o tym tam jest jakis splot nerwow czy cos i jakies skupisko energi chi czy cos w tym stylu:>. w kazdym razie jesli sie nie spodziewasz ciosu w to miejsce, a cios bedzie mocny odejmie ci oddech i zaczniesz sie zwijac z bolu. dobre do 1on1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze tak czytam ten topic... i dochodze do wniosku, ze kupie sobie palke teleskopowa :D co by sie stalo jakby mnie "policja" :lol2: zlapała z taką pałką na osiedlu tzn. przeszukała i wyczaiła (nasi lubią przeszukiwać :lol2: :lol2: )

u mnie w szkole (mam 14 lat; pierwsza gimnazjum) juz nieraz widzialem jak dorwali kogos w kiblu i zwineli telefon, albo nawet na korytarzu, dorwa i nawet czasem nic nie zabiora tylko pobija sobie "dla zabawy" (nawet na oczach nauczyciela!!!! :mur: :mur: :mur: ) i pojda

mnie tak co 2 dni dorywaja ale moje szczescie ze mialem jednego dresa w 6 klasie (margines totalny) i mnie [oczywiscie wbrew mojej woli :lol: ] "utwardzał " <_< toteż teraz nawet jak mnie 3 dresów z drugiej-trzeciej dorwie zapedzie do konta i pobutuje troche to i tak mnie nie boli, albo boli malo :D moze temu ze nie chca mi za duzej krzywdy zrobic.....-> chociaz koledzy z klasy sa nie tak jak ja butowani i sa cali fioletowi z siniakow :mur:

ale tak mysle jakby mi mial ktos kiedys cos zwinac to wole sie o pale postarac :D

pozdr

Twój cały post to na serio jest ?? Gdzie ty człowieku do szkoly chodzisz?? W rumini czy co ?? Zaliczylem juz 5 uczelni i nigdy sie z tak otwarta przemoca niespotkalem. Idzcie na policje albo cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

na serio :D tak dzisiaj jest w gimnazjach... w podstawówkach jest nieboo lepiej, ale ja miałem to szczęście ze gimn jest zlaczone z podstawowka i szosta klasa jest juz na czesci gimnazjalnej :lol:

ja sie juz do tego przyzwyczailem :) dla mnie to codziennosc

idziesz sobie i ci ktos z calej pizd* w plecy prosto w kregoslop, albo idziesz i masz buta w plecy, brzuch :D kosa itp. do nauczycieli na Ty itp. np. raz taki koles (margines) probowal wymusic od drugiego ()mniej zaawansowanego marginesa) petko przychodzi nauczycielka mowi im cos a on do niej zamknij ryj nie potrzebuje adwokata

a ona sobie bezradna idzie :mur:

juz nie raz bylo ze chodzili po szkole z piwem w kieszeni albo palili na lekcjach :D rzuclali w nauczycieli kredkami albo bili sie na lekcji na srodku klasy,

ostatnio nauczycielka poszla do dyrki a dwoch kolesi wyniesli drzwi z futryny do kibla :D

 

a pale to moge miec??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim qmplom zdażyła się ciekawa historia,zresztą ja też tam byłem.Raz wybrałem się z dwoma kolegami.Wszyscy wyglądamy na metali,długie włosy,ja jeszcze w skórzanej kurtce.Jeden z kumpli miał ze sobą toporek (!) bo pożyczył od znajomego i miał oddać.Szliśmy sobie spokojnie koło lasu a tutaj na przystanku dwóch dresów.Na oko z 17-18 lat,my mieliśmy mniej.Jeden z nich staje naprzeciwko i gada coś w stylu "dawać kase [ciach!]iarze".Najwyższy z nas mówi że nie mamy.To on podchodzi do niego,szturcha mocno i mówi "nie wk****aj mnie szmato".Kolega nieco się wkurzył i wykręcił mu rączke i przycisnął dresiwo do ziemi.Drugi był widać dość tępy,bo zamiast uciekać podbiegł do nas.Co zrobił kolega z toporem?Wyjął z plecaka i walnął dresa w kolano (nie walnął go naostrzoną stroną,tylko tą tępą,jak młotek).Ten złapał się za kolano,zaczął osuwać się na ziemie i jeszcze gadał coś w stylu "za****ole ci".Ja tam nie miałem dużo do roboty,ogólnie nie lubie przemocy :D zresztą qmple załatwili wszystko.Zaraz stamtąd poszliśmy,dresów nigdy nie spotkaliśmy bo dzielnia dosyć oddalona od naszej.

Nie potrzebne jakieś karate czy kastet,wystarczy mocny toporek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

ja nie pojde na policje bo na glupa wyjde bo inni sie beda bali ze ich potem dresy na miescie czy osiedlu dorwa :/

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

05_03_1992

boze gdzie Ty do szkoly chodzisz.... rozumiem ze bachornia jest coraz bardziej rozpuszczona przez rodzicow.. ale jak czytam takie cos to brak mi slow.. zreszta tez byla sytuacja ze 2 miesiace temu ze przejezdzalem kolo swojego gimnazjum sam... i slysze jakis glos wolajacy sprzed wejscia "dawaj rower"... no to odwrocilem glowe, wyczailem ktory to krzyknal i zawrocilem... podjechalem pod grupke bodajrze 6 osob.. spojrzalem na niego... spytalem sie go.. "i co chcesz kur*a ten rower?" schylil leb i myslalem ze sie poplacze... no i kulturalnie odjechalem... przysiegam ze jak jakis gOOwniarz mi krzyknie tak jeszcze raz to w zeby dostanie bez zadnego ale.... chodz przejezdzam bardzo czesto kolo tego gimnazjum to od tamtej pory ani razu mi sie cos takiego nie zdarzylo.

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

05_03_1992

Ale masz wyobraznie haha.

 

Kosa w brzuch to codziennosc u ciebie? Tak napisales.

 

To normalnie fajna szkole masz naprawde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

nie kosa w brzuch :zly: !!! koska pod nozke na schodach a w brzuch po prostu z piet itp.

 

codziennosc to kopniak w plecki itp....

@neox-> to kolo naszego gimnazjum nie przejezdzales :D, u nas by się taki ktoś nie popłakał... w sumie zależy na kogo byś trafił są cwaniaczki takie kluski, a są też kozaczki ale już nie tylko w gadaniu.....

nie raz widziałem na terenie gimnazjum (na dworze) plame (taka sredniego rozmiaru, nie jak w vice-city :D) krwi... :mur:

a Wy tak w szkolach nia macie??

w sumie mylse ze gimnazja sa najgorsze bo margines z gimnazjum nie idzie dalej tylko zostaje pod blokiem z piwem i sie nie uczy... mamy kilku ktorzy "powinni" chodzic do szkoly a siedza pod blokiem i sie nudza

 

ediit.

nie powiem gdzie chodze bo mnie jeszcze dorwa dreski :D:D

 

palke moge miec?? czy policja mnie za to nie zgarnie??

zeby nie bylo ze "mam wyobraznie" ale jush niejeden koles z mojej klasy byl zgarniety... za rozne rzeczy :D ja jeszcze przed policja nie uciekalem -> nie mam za co, ale u nas mowia ze jak policja idzie do ciebie to nalezy wypie... bo sie do wszystkiego przyczepia:/

 

zeby nie bylo -> ja naleze do grupy ludzi w tym gimnazjum, z czego jestem dumny :D

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz mieć pałe, i najlepiej jeb&*#j się ją w czoło, dzieciaku z podstawówki

zmądrzyj albo wyemigruj na forum bravo, dobra rada, bo i tak prędzej czy później dostaniesz bana

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodze do gimnazjum i u nas tego nie ma... Chociaz trzeba przynac jak 2-3 lata temu gosciu z LO od tylu zatakowal kolesia od nas to pol naszego gimnazjum wbilo do LO i chcieli ustawke oczywiscie nikt nie chcial z LO az wkoncu dyra LO zadzownila po policje bo jej do szkoly 50 osob sie wbijlo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ale masz bardzo podobne gimnazjum do mojego... ale u mnie nie biją sie wszedzie, nikt nikogo nie kopie ani nic w tym stylu, czasem sie trafią takie kozaczki, ale jak to mówią: Zawsze sie znajdzie kozak na kozaka :/ Pałki teleskopowej nie możesz posiadać, przynajmniej tak wyczytałem [; troche dziwnie, bo pałki teleskopowej nie możesz mieć, a np. taką katanke to spokojnie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pol naszego gimnazjum wbilo do LO i chcieli ustawke oczywiscie nikt nie chcial z LO az wkoncu dyra LO zadzownila po policje bo jej do szkoly 50 osob sie wbijlo....

możesz być z tego dumny :?

 

czytam te wasze posty i sobie mysle "gdzie ja [ciach!]a zyje"

 

nie chcieli ustawki, bo do LO w większości madrzy ludzie chodzą

Edytowane przez Tomeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

możesz mieć pałe, i najlepiej jeb&*#j się ją w czoło, dzieciaku z podstawówki

zmądrzyj albo wyemigruj na forum bravo, dobra rada, bo i tak prędzej czy później dostaniesz bana

nie rozumiem?? dlaczego?? jestem z gimnazjum.....

wg mnie gimnazjum to najgorsza pod tym wzgledem szkola bo z podstawowki na marginesy rodzice jeszcze maja wplyw i ich zmusza do gimnazjum a jak sobie kilka razy siada, w dodatku 18lat beda mieli, to ich jush do liceum nie zmusza :/

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w gimnazjium bylo podobnie. tylko ze takich cwaniakow bylo malo, ale z kazdym rokiem coraz wiecej. jak bylem w drugiej klasie to bylo moze z 10 takich, a w 3 to juz z 30-40. rok temu bylem tam powiesic ogloszenie z mojego LO dniu otwartym i rekrutacji. jak podszedlem to pomyslalem ze zazcekam do konca przerwy i wtedy wejde :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pioorek

 

tuz pod mostkiem. czytalem o tym tam jest jakis splot nerwow czy cos i jakies skupisko energi chi czy cos w tym stylu:>. w kazdym razie jesli sie nie spodziewasz ciosu w to miejsce, a cios bedzie mocny odejmie ci oddech i zaczniesz sie zwijac z bolu. dobre do 1on1 :D

Nie ma bata na cios w splot słoneczny ;)

 

 

 

05_03_1992

 

Nie wiem , czy ty chodzisz do OHP gdzie trafia margines , czy wybrałeś najgorszą szkołę w powiecie. U mnie nie ma nic takiego , ale za to jest pełno narko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj brat mial fajna przygode :D Szli w 3 legalnie saczac o.7 (ma 18 lat ;) )najpierw chcieli od nich fajki ale ze nikt z towarzystwa nie palil to nie dostali , po 15mn nawrocili w ich strone z zamiarami wojwniczymi - 2 dresow :D wiek ok 18 w kapturkach 3min akcji rezultat 1 z dresow uciekl o wlasnych silach drugi nie byl w stanie, starty wlasnie nieco uszkodzone buty (zeby ktoregos sie wbily) i zakrwawione ubranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam to z roku na rok co raz gorzej w szkolach....ja na cale szczescie mam to juz za soba, wlasnie skonczylem ogolniak...

najgorsze jest to ze tacy bachorzy za nic maja nauczycieli czy rodzicow a nawet i policje, na wszystko zlewaja i udaja mega kozakow, a jak co do czegos powaznego przyjdzie to tego samego dnia wychodza z aresztu...

 

czyzby sie poglebiala roznica miedzy biedota ( i ich dziecmi ) a klasa srednia ktora dazy do czegos....? najlepiej gdyby PRL wrocilo prawda? zal.pl albo zal.ru najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolniak to masz 19lat to jeszcze wszystko przed Toba ;) zalezy jak jestes zbudowany itd ;] co nie zmiania fajktu ze zawsze mozna nachytac ;] kolega mial dosc nieprzyjemne zajscie jest ochroniarzem i w nieswoim klubie (disco) dostal tak ze przez najblizszy rok bedzie jadl przez rurke, szczena cala w drutach :|

 

jedno jest pewne trzeba unikac klopotow ;]

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega mial dosc nieprzyjemne zajscie jest ochroniarzem i w nieswoim klubie (disco) dostal tak ze przez najblizszy rok bedzie jadl przez rurke, szczena cala w drutach :|

Kumpel jak niefortunnie dostał i to jednego "strzała" to też miał całą szczenę w drutach, chyba z 3 miesiące jeśli nie więcej. Jedyny plus - stracił 15kg na wadze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

@koti-> ja chodze do szkoly z poziomem nauczania co najmniej średnim, ale, no cóżm dyrekcja niezbyt sobie radzi z tą "gorszą" częścią uczniów :/

ogólnie nie jest mi źle :D z poziomu nauczania jestem happy (sprawdziany na koniec 3 podobno sredni uczniowie ladnie pisza)

tak wiec zas szkola stworzona dla marginesow to nie jest, chociaz tacy sie tam "zdarzaja" :/

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tak, jestes zadowolony ze szkoly, co tam ze kilka razy dziennie ktos ci buta w plecy sprzeda, a co tam, fajna szkola...

Cos nie chce mi sie wierzyc ze u was to normalka, przeciez jakby tam jakas kontrola wpadla to chalas na cala polske by byl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie dosłownie 60 minut temu mój kumpel wyłapał "partyzanta" w twarz. już wyjaśniam jak to było :P pijemy sobie z kumplem a tu nagle ziomky przychodzą wszyscy zdrowo "wymęczeni" szlajamy sie po osiedlu pewnych ziomków (jeden z mojej ekpipy troche za bardzo podcięty) sapie do pewnego głuchego my odciągamy obu i sie tłumaczymy spoko spoko luzik. koleś poszedł 5 metrów dalej zuca jakś reklamówke z butelkami i biegnie do tego najbardziej pijanego i mu z partyzanta w ryj. koleś na glebe i fikołka do tył.ja szybka reakcja "cep" w brzuch a taki drugi kumpel nie patrzy noge podniośł tak wysoko jak mógł i mu w morde ja w tym czasie spojarzełm na reszte paczki (dwie osoby) a oni sobie z dwiema dziewczynami :P akcja sie kończy koleś odchodzi a w tym czasie przyszli ziomky z tego właśnie osiedla i razem było nas około 12 lecz "pobity" odszedł i nie mogliśmy go znaleźć przed chwilą wróciliśmy z poszukawiań , wprawde nic po mnie nie widać ale "zmulenie" zostało :P:D teraz sie będziemy czaić na kolesia. juz mam w planach że jak go przewróce to łapie za włosy i w chodnik ile sił:P

 

edit

tak doczytałem o tych szkołąch u mnie ma być uwaga:P:D u mnie w szkole wiekszość to Hiphopowcy i skejci:D i jeden mój zajebisty kumpel (troche zryty) zaczął nabijać sie z "nirvanowca" - na marginesie to umnie ich troche prześladuje - i odwala i sie z nim wita i tak jest przywitanie jakby uścić i on sie wita i mu po karku scyzorykiem. Koleś 5 szwów i nie ma go w szkole. stało sie to w pon albo we wt. czeka az przyjadą

Edytowane przez Abidzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

wiecie dosłownie 60 minut temu mój kumpel wyłapał "partyzanta" w twarz. już wyjaśniam jak to było :P pijemy sobie z kumplem a tu nagle ziomky przychodzą wszyscy zdrowo "wymęczeni" szlajamy sie po osiedlu pewnych ziomków (jeden z mojej ekpipy troche za bardzo podcięty) sapie do pewnego głuchego my odciągamy obu i sie tłumaczymy spoko spoko luzik. koleś poszedł 5 metrów dalej zuca jakś reklamówke z butelkami i biegnie do tego najbardziej pijanego i mu z partyzanta w ryj. koleś na glebe i fikołka do tył.ja szybka reakcja "cep" w brzuch a taki drugi kumpel nie patrzy noge podniośł tak wysoko jak mógł i mu w morde ja w tym czasie spojarzełm na reszte paczki (dwie osoby) a oni sobie z dwiema dziewczynami :P akcja sie kończy koleś odchodzi a w tym czasie przyszli ziomky z tego właśnie osiedla i razem było nas około 12 lecz "pobity" odszedł i nie mogliśmy go znaleźć przed chwilą wróciliśmy z poszukawiań , wprawde nic po mnie nie widać ale "zmulenie" zostało :P:D teraz sie będziemy czaić na kolesia. juz mam w planach że jak go przewróce to łapie za włosy i w chodnik ile sił:P

"A oni sobie z dwiema dzieczynami" - co? ;s

Ale normalnie to ja bym zabil takiego drania co przerwal mi bujanie sie po osiedlu.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A oni sobie z dwiema dzieczynami" - co? ;s

Ale normalnie to ja bym zabil takiego drania co przerwal mi bujanie sie po osiedlu.

a tych dwóch to sobie z dziewczynami siedzieli. spokojnie juz mamy plan na niego :D

 

edit

wiesz, bujanie było tylko wiesz u nas w miescie mam GSE green street elite chyba nie musze tłumaczyć o co chodzi :D

Edytowane przez Abidzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...