Skocz do zawartości
macdz

Zainteresowany Sprzetem Audio, Glownie Do Muzyki.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, jestem tu po raz pierwszy i z gory chcialbym zaznaczyc, ze potrzebuje waszej pomocnej dloni jak i subiektywnej opini. Otoz chcialbym kupic glosniki do komputera, mozliwy budzet to 1000zl. chcialbym, aby w te sume wchodzila juz jakas dobra karta dzwiekowa albo wystarczajaca...nie jestem audiofilem, ale tez nie pogardze dobrym glebokim basem.Jak wyzej napisalem, pilnie do muzyki " hardstyle ", czyli interesowalaby mnie glosniki ktore specjalizuja sie w wydobywaniu niskich tonow calkiem okazale. Moje wymiary pokoju " 6 x 4 ".

Edytowane przez macdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tysiac maksymalnie to ja bym sprobowal wytargowac od niego jeszcze ze 100zl, do tego jakis mini mikser, a na zrodlo aureal vortex (chyba, ze korzystasz z Visty/7, do nich nie ma sterownikow). Zostanie ci jeszcze troche reszty ktora bedziesz mogl odlozyc na pozniejsza ewentualna zmiane zrodla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz logitecha g51 (czy jakos tak) laczysz cyfrowo z wbudowanym realtekiem w plyte glowna i jest calkiem niezle - troszke mocno srodka brakuje ale moze jakims eq sie nadrobi - za to basu masa

alesisy graja marnie w pysk - strasznie sie dusza tym basem - nie da sie ich sluchac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...